Wczorajszy pokaz Dawida Wolińskiego przyciągnął największe gwiazdy polskiego showzbiznesu. Nową kolekcję z zaciekawieniem oglądali zarówno ludzie ze świata muzyki, filmu, a nawet sportu! Nie zabrakło także konkurencji! Znani polscy projektanci przyszli podpatrzeć, co tym razem stworzył juror Top Model.

Pokaz Dawida Wolińskiego w hali filmowej przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie obejrzeli m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Ada Fijał, Bożena Walter, Maria Niklińska, Joanna Przetakiewicz, Tomasz Ossoliński, Łukasz Jemioł, Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków, Wojciech Fibak, Mariusz Czerkawski i Dariusz Michalczewski.

Przybyłe panie starały wyglądać się jak najpiękniej! Jedne postawiły na klasyczną elegancję - jak w przypadku Julii Kamińskiej, która założyła klasyczną chabrową sukienkę. Inne zaś wybrały bardziej awangardowe kreacje. Szczególnie ciekawie wyglądała Joanna Przetakiewicz w złotej cekinowej spódnicy, którą zestawiła z czarną prostą bluzką. Nam przypadła do gustu stylizacja Anny Samusionek, która ponownie postawiła na duet BOHOBOCO. Czarna, przezroczysta, wykonana z cienkiej satyny sukienka idealnie wpisuje się w obecne trendy. Zupełnie inaczej niż zazwyczaj prezentowała się także Natalia Lesz, która zrezygnowała z ulubionych ekstrawaganckich kreacji Jeremy'ego Scotta, na rzecz lekkiej i dziewczęcej tiulowej sukienki.

Która z Pań prezentowała się najlepiej? Oceń!

kj