Anna Przybylska, Mateusz Damięcki, Lara Gessler
ONS.pl
Newsy

Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Rekord to zaledwie kilka miesięcy!

Swojego czasu, byli najsłynniejszymi parami w Polsce, dziś, nikt nie pamięta, że byli razem! Te małżeństwa gwiazd zakończyły się szybciej, niż moglibyśmy się spodziewać.

Choć o niektórych z tych związków, swojego czasu było bardzo głośno, dziś mało kto o nich pamięta. Mimo że lata temu przysięgali sobie miłość i wierność do końca swoich dni, te małżeństwa nie mogą się poszczycić długim stażem. Co więcej, jedno z nich trwało zaledwie pięć miesięcy! Wiecie, o której gwieździe mowa? Zobaczcie kto uplasował się na pierwszym miejscu listy najkrótszych małżeństw w polskim show-biznesie. 

Zobacz także: Gwiazdy, które poświęciły karierę dla macierzyństwa. Niektóre na zawsze zniknęły z show-biznesu, co dziś robią?

Gwiazdy uwielbiają buty i akcesoria tej polskiej marki. Sprawdź już teraz, jakie są w Wojas promocje.

Pamiętacie dziewczynkę z filmu "Matylda"? Zobacz, co dziś robi 33-letnia aktorka!

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic
ONS.pl

Ślub najsłynniejszej polskiej modelki odbił się ogromnym echem. Kiedy Anja Rubik i Sasha Knezevic postanowili sformalizować swój związek, natychmiast stali się częstymi gośćmi licznych programów i nagłówków na pierwszych stronach gazet. Gwiazdy zostały małżeństwem w 2011 roku, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Po czterech latach zaczęły się pierwsze problemy, a w już 2016 roku ich małżeństwo zostało anulowane.

Doda i Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan
ONS.pl

To małżeństwo dosłownie przeszło do historii. Doda i Radosław Majdan stanowili jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie, a kiedy 5 marca 2005 roku odbył się ich ślub, o kreacji wokalistki "Virgin" rozpisywali się dosłownie wszyscy! Co więcej, zyskali oni nawet miano polskich Beckhamów. Tymczasem już w połowie kwietnia 2007 roku Doda złożyła wniosek o rozwód. To gwiazdorskie małżeństwo zakończyło się wraz początkiem 2008 roku, dokładnie 10 stycznia.

Lara Gessler i Paweł Rucz

Lara Gessler i Paweł Rucz
East News

Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki wzięła ślub we wrześniu 2017 roku. Co więcej rozwód Lary Gessler i Pawła Rucza można zaliczyć do jednych z najszybszych w polskim show-biznesie, bo jak się okazuje, małżeństwo tej dwójki skończyło się już na pierwszej rozprawie. Ponoć to rozstanie przebiegło w prawdziwej zgodzie, a małżonkowie, którzy mieli już nowe plany na życie, chcieli jak najszybciej zakończyć sprawę.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba
East News

Mimo że Dorota Szelągowska i Adam Sztaba tworzyli związek przez wiele lat, bo ponad 10, kiedy w końcu w 2013 roku zdecydowali się wziąć ślub, ich drogi szybko się rozeszły. Jak się okazuje, już kilkanaście miesięcy po złożeniu sobie przysięgi, para zdecydowała się na rozstanie, a w 2015 roku wzięła rozwód.

Anna Przybylska i Dominik Zygra 

Anna Przybylska
East News

Choć wspominając Annę Przybylską, widzimy ją w ramionach Jarosława Bieniuka, pierwszym i jedynym mężem aktorki był Dominik Zygra. Jak się okazuje, para znała się przed ślubem zaledwie dziewięć miesięcy! Gwiazda "Złotopolskich" i cztery lata starszy od niej mężczyzna zostali małżeństwem w czerwcu 2000 roku. Ich szczęście jednak nie trwało długo. Po 12 miesiącach wzięli rozwód, a jak później zdradziła Anna Przybylska, ich ślub był pochopną i młodzieńczą decyzją. Ponoć od założenia białej sukni aktorkę miała odciągać mama oraz siostra.

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska 

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska 
ONS.pl

Małżeństwo Mateusz Damięckiego i Patrycji Krogulskiej przeszło do historii jako... jedno z najkrótszych. Para wzięła ślub 25 września 2010 roku i choć panna młoda zachwyciła wszystkich swoją piękną suknią, jednak już w maju 2011 roku, więc po zaledwie 8 miesiącach, małżonkowie zdecydowali się wziąć rozwód. Dziś nawet Mateusz Damięcki przyznaje, że w tym przypadku był to prawdziwy rekord. 

Popełniłem kilka błędów w życiu prywatnym, ale przynajmniej nie znam nikogo, kto byłby tak krótko ze swoim współmałżonkiem jak ja - powiedział dla "Grazii".

Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska 

Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska 
East News

Dariusz Michalczewski, czyli słynny Tiger, ma za sobą cztery rozwody. Choć ze swoją drugą żoną, Patrycją Ossowską, znany pięściarz znał się sześć lat, para rozstała się już pięć miesięcy po ślubie w 2006 roku. Rozwód, który był zwykłą formalnością, dostali dwa lata później, choć jak się okazuje, Dariusza Michalczewskiego słono on kosztował. Swoje nieudane małżeństwa uznaje za największą, życiową porażkę.

Zona dostała ponad milion złotych za to, że była ze mną trochę ponad dwa miesiące - mówił w "Grazii". 

Pamiętałaś, że te pary dawniej tworzyły małżeństwa?

Zobacz także
Kozidrak, Jacyków, Kora

Te polskie gwiazdy zostały rodzicami w bardzo młodym wieku. Najmłodszy tata miał 15 lat!

Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek, Joanna Opozda na wakacjach

Gwiazdy uciekły przez zimą i wygrzewają się na rajskich plażach! Opozda, Rozenek, Kurdej... Kto jeszcze?

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!
Newsy
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód? 4 dowody internautów na to, że para się rozstała
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód? 4 dowody internautów na to, że para się rozstała

Zbliża się wielki finał " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Pary po eksperymentalnym miesiącu zadeklarują czy chcą kontynuować swoje związki czy zdecydują się na rozwód. Relacja Adama i Joanny w programie rozwijała się zdecydowanie najwolniej. Oboje potrzebowali czasu aby się przed sobą otworzyć. Również jako jedyni uczestnicy tej edycji nie prowadzili publicznie mediów społecznościowych i nie komentowali aktualnie pojawiających się w telewizji odcinków show. Pod koniec wspólnego miesiąca w relacji Adama i Joanny nastąpił przełom. Uczestniczka w rozmowie z siostrą Adama wyznała m. in., że Adam po raz pierwszy ją pocałował.  Jednak internauci są pewni, że małżeństwo Joanny i Adama nie przetrwało. Mają na to niepodważalne dowody. Jakie? Zobaczcie nasze wideo.  Zobacz także:  Czy powstanie nowy program z udziałem Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Fani bardzo na to liczą! Ich małżeństwo to już przeszłość? Wszystko okaże się już w najbliższy piątek podczas wielkiego finału 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Dorota Szelągowska o maturze syna
Newsy
Dorota Szelągowska o trzecim mężu: "Jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją". Kim byli poprzedni partnerzy gwiazdy?
Kim są byli mężowie Doroty Szelągowskiej?

Ta wiadomość z pewnością zaskoczyła wszystkich fanów Doroty Szelągowskiej. "Super Express" poinformował, że kończy się trzecie małżeństwo gwiazdy TVN. Jeszcze kilka lat temu Dorota Szelągowska mówiła, że znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego mężczyzny, którego poznała w pracy. Teraz, według doniesień dziennika, okazuje się, że trzeci związek gwiazdy niestety nie przetrwał próby czasu...  Historia związków Doroty Szelągowskiej Dorota Szelągowska bardzo rzadko mówi publicznie o swoim życiu uczuciowym. Wiadomo jednak, że po raz pierwszy wyszła za mąż kiedy miała zaledwie 20 lat. Jak donoszą media, pierwszym mężem gwiazdy był wokalista teatralny. Owocem tego związku jest syn Antoni, który w październiku 2019 roku skończył 18 lat. Pierwsze małżeństwo Doroty Szelągowskiej nie trwało zbyt długo, a po jego zakończeniu związała się z kompozytorem, Adamem Sztabą. Para przez 11 lat żyła w nieformalnym związku i razem wychowywali syna gwiazdy TVN z pierwszego małżeństwa. W  2013 roku Szelągowska i Sztaba powiedzieli sobie "tak" i wyprawili huczne wesele na którym nie zabrakło gwiazd. Świadkami pary młodej byli Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka. Niestety, w 2015 roku doszło do rozwodu gwiazdy TVN i znanego kompozytora.  Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci- Dorota Szelągowska mówiła później w rozmowie z "Twoim Stylem". Po rozstaniu z Adamem Sztabą Dorota Szelągowska znalazła szczęście u tajemniczego mężczyzny, którego poznała w pracy. W listopadzie 2017 roku media zaczęły plotkować o ślubie...

Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie pedofilu
East News
Newsy
Dorota Szelągowska bierze trzeci rozwód?! Zaskakujące ustalenia mediów
Tego nie spodziewał się chyba nikt. "Super Express" poinformował, że Dorota Szelągowska kończy swoje trzecie małżeństwo!

Tego nie spodziewał się chyba nikt. "Super Express" poinformował, że Dorota Szelągowska kończy swoje trzecie małżeństwo!  Według informacji gazety już wkrótce dojdzie do rozwodu gwiazdy TVN i jej męża, z którym wzięła ślub zaledwie kilka lat temu. Para poznała się w pracy, a owocem ich związku jest córeczka Wanda. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce odbędzie się rozwód Doroty Szelągowskiej i jej męża. Kto złożył wniosek o rozwód? Trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej Pierwsze informacje o tym, że Dorota Szelągowska po raz trzeci wyszła za mąż pojawiły się listopadzie 2017 roku. Gwiazda TVN początkowo nie komentowała medialnych plotek, ale  kilka miesięcy później przyznała, że wzięła ślub. Prowadząca takie hity jak: "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Polowanie na kuchnię", a od 5 października również nowego show w TVN - "Totalne remonty Szelągowskiej", w jednym z wywiadów opowiedziała tym wydarzeniu. Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła w "Twoim Stylu". Niestety, teraz okazuje się, że trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej wkrótce przejdzie do historii. Według informacji "Super Expressu" to gwiazda TVN złożyła pozew rozwodowy i teraz czeka na termin rozprawy w sądzie.  Przypominamy, że Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner