Najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia 4
Kolejny raz wytykamy modowe wtopy i hity
1/11
Najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia 4

Za nami kolejny tydzień imprez. Gwiazdy tradycyjnie nie zawiodły swoją modową kreatywnością. Jedne zachwyciły stylem, inne są wzorem jak nie należy się ubierać. Nasze modowe pogotowie razem z FleszStyle.pl sprawdziło które znane panie należały do poszczególnych grup. Sprawdźcie kto nas zachwycił, a kto rozczarował.

Zobacz:
Najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy poprzedniego tygodnia


2/11
5+.jpg
Małgorzata Foremniak - HIT!

Na pierwsze castingi do kolejnej edycji "Mam talent!" Małgorzata Foremniak wybrała wyszczuplającą sukienkę Stelli McCartney (spójrzcie na białe wypełnienie, która dodatkowo optycznie podkreśla figurę). Taka decyzja niosła za sobą podwójne zagrożenie - 1. podkreśla wszystkie niedoskonałości, 2. nosiły ją już Kate Winslet i Liv Tylor. Na szczęście aktorka udźwignęła wyzwanie i wyglądała w niej rewelacyjnie. Minimalizm w tym przypadku opłacił się, Małgorzata wyglądała bardzo szczupło i niezwykle sexy!
3/11
1-.jpg
Dorota Deląg - KIT!

Dorota chyba chciała odjąć sobie kilka lat i postawić na luz, a wyszło infantylnie i dziecięco. Stylizacja rodem z czasów gimnazjum kiedy to taki look był nawet modny. Mamy nadzieję, że na kolejne wyjście Deląg wybierze bardziej kobiecy look.
4/11
4+.jpg
Alicja Węgorzewska - HIT!

W końcu doczekaliśmy się dobrego looku w wykonaniu operowej diwy. Alicja od jakiegoś czasu pracowała nad zmianą wizerunku i efekty pracy są coraz mocniej zauważalne. Węgorzewska nie nosi już dziwnych fryzur, kolorowych wstążek i wianków na głowie. Teraz wybiera stonowane kolory, które podkreślają jej figurę. Oby tak dalej!
5/11
2-.jpg
Ania Cieślak - KIT!

Niezaprzeczalny jest fakt, że styl boho jest jak najbardziej na czasie. Ale wydanie tego looku nie do końca do nas przemawia. Sukienka wygląda na za dużą i chyba lepiej prezentowałaby się na ciężarnej Edycie Pazurze. Z kolei dekolt jest nijak proporcjonalny do długości i szerokości dołu. Nie, nie i jeszcze raz nie.
6/11
2+.jpg
Magda Gessler - HIT!

Magda Gessler świetnie potrafi dobrać stylizację do swojej figury. Tym razem postawiła na czerń i róż. Nawet makijaż utrzymała w delikatnym odcieniu właśnie tego koloru. Cały look przecięła masywnym wisiorem w kolorze złota. Dla nas bomba.
7/11
3-.jpg
Aleksandra Nieśpielak - KIT!

Fatalne kolory i krój psują figurę gwiazdy. Zwiewna sukienka wyglądałaby lepiej, gdyby odpruć prawy rękaw. W tej stylizacji brakuje jakiegoś koloru, który ożywiłby całość.
8/11
3+.jpg
Kinga Rusin - HIT!

Kwiaty (a w zasadzie wianek) we włosach i zwiewna sukienka to bardzo dobry zestaw. Kinga Rusin wyglądała niezwykle młodo w takiej stylizacji i prezentowała się jak prawdziwa dama. Letnio i z klasą.
9/11
4-.jpg
Edyta Pazura - KIT!

Błogosławiony stan służy Edycie, ale nie służy jej stylizacja. Gwiazda wybrała krótką sukienkę, która podkreśliła tylko to, co powinna ukryć. Do tego wszystkiego dobrała japonki, które w niczym nie przypominały, że jest na wydarzeniu publicznym. Edyta chyba niespecjalnie cieszyła się ze swojego looku bo unikała paparazzich. W sumie nie dziwimy się.
10/11
1+.jpg
Maciej Musiał - HIT!

To kolejny modowy sukces młodego aktora. Rośnie nam pierwszy tak stylowy gwiazdor w Polsce. Miętowa koszula (hit sezonu) podkreśliła i ożywiła oficjalny zestaw Maćka. Do tego brązowy pasek, letnie długie spodnie i eleganckie buty. Mężczyzna pełną gębą.
11/11
5-.jpg
Julia Pietrucha - KIT!

Julia już nie raz udowodniła, że ma gdzieś modową krytykę, albo nie czyta publikacji na temat swoich stylizacji. Młoda aktorka na otwarcie restaucji Magdy Gessler przyjechała ubrana jak na sopockie molo. Fatalnie obcięte dżinsy, flanelowa koszula (chyba od partnera?), japonki i okulary odebrały jej całą dziewczęcość, a tym bardziej kobiecość.