Kto zachwycił, a kto rozczarował w minionym tygodniu?
1/9

Za nami kolejny tydzień imprez. Gwiazdy tradycyjnie nie zawiodły swoją modową kreatywnością. Jedne zachwyciły stylem, inne są wzorem jak nie należy się ubierać. Nasze modowe pogotowie razem z FleszStyle.pl sprawdziło które znane panie należały do poszczególnych grup. Sprawdźcie kto nas zachwycił, a kto rozczarował.

Zobacz cz.2: Najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy poprzedniego tygodnia
Zobacz cz.1: Najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy poprzedniego tygodnia

2/9
Anna Przybylska

Anna Przybylska - HIT

Czarny kostium służy Ani. Akurat w jej przypadku szerokie nogawki nie psują figury. W czerni gwiazda wyglądała naprawdę zachwycająco, bez pasteli, bez udziwnień. Prostota wygrała, a Ania dzięki temu z dumą mogła odbić swoją dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach.

3/9
Danuta Stenka

Danuta Stenka - KIT!

Podobno tego lata biedronki masowo zaatakowały Polskę. Coś w tym jest, bo pierwsza pojawiła się w tym sezonie na salonach. Mowa o Danucie Stence, która na Open'er Festival wybrała koszulę  w grochy, czerwone spodenki i białe kalosze. Może taka stylizacja miała służyć oddaniu hołdu Agnieszcze Radwańskiej, ale mimo to i tak jesteśmy na nie.
 

4/9
Ania Rusowicz
Ania Rusowicz - HIT!

To nie pierwszy raz kiedy Ania Rusowicz zachwyca swoją stylizacją. Letnia sukienka świetnie współgra ze skórzaną kurtką i sandałkami na koturnie. Jednak prawdziwą wisienką na torcie tej stylizacji jest torba. Duża, pojemna, a do tego kolorowa i stylowa. Tak samo jak Ania i jej muzyka. Super!
5/9
Edyta Olszówka
Edyta Olszówka - KIT!

Edyta Olszówka chyba jest wielbicielką kultury muzułmańskiej. Biała sukienka, chusta na głowie i te okropne japonki sprawiły, że przez chwilę myśleliśmy, że mamy do czynienia z wokalistką ludowego zespołu Jarzębiny (tych od "Ko-ko Euro Spoko"). Całość zdradziły odsłonięte łydki. Zastanawia nas po co ta ogromna srebrna kula między palcami. Może ma przyciągać Edytę przed porwaniem przez morski wiatr?
6/9
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch - HIT!

Minimalizm Tamary Arciuch jak najabardziej przypadł nam do gustu. Co prawda, można by zabawić się formą czy kolorem, ale orzechowy komplet jak najbardziej pasuje do urody aktorki. Koronki i upięte włosy dodają modnego looku saute. Plus za złotą bransoletę, delikatnie ożywia całość.
7/9
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska - KIT!

Ktoś mógłby pomyśleć, że uwzięliśmy się na Iwonę, ale tak nie jest. Iwona sama dostarcza nam pożywki by umieszczać ją w rankingach na najgorzej ubrane gwiazdy. Biały, obcisły strój kąpielowy nie pasuje do jej figury - podkreśla to, co powinien ukrywać. Ten model okularów Węgrowska powinna zakopać na dnie szafy i poczekać aż za 10 lat wrócą do łask. Iwona, nie idź tą drogą.
8/9
Maciej Musiał
Na luzie i stylowo. Tak Maciej Musiał prezentował się w Międzyzdrojach. T-shirt z zabawnym rysunkiem świetnie współgrał z zielonymi butami. Jeansowe spodnie to też ostatnio hit lata. Plus za ciekawe bransoletki na ręce. Mamy nadzieję, że nastolatki pójdą tropem młodego aktora, a koledzy z branży będą uczyć się od niego stylu.
9/9
Jarosław Jakimowicz
Jarosław Jakimowicz - KIT!

Jola Rutowicz zdradziła różowy kolor z kusymi błękitnymi mini, ale widocznie Jarosław Jakimowicz jeszcze tego nie zrobił. Cukierkowy t-shirt, sztuczna opalenizna i fucki dookoła. Zero stylu. Współczujemy.