AKPA

Kilka dni temu mogliście zobaczyć najpiękniejsze śluby 2011 roku. Niestety, nie dla wszystkich mijający rok należał do udanych. Oprócz radosnych chwil, gwiazdy przeżywały wielkie rozstania, które śledziła cała Polska.

Największym zaskoczeniem dla wielu fanów Dody, było jej rozstanie z Nergalem. Kiedy wydawało się, że po walce z ciężką chorobą lidera zespołu Behemoth,  ich miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej, oni powiedzieli sobie "żegnaj". Według doniesień prasowych, piosenkarka przez długi czas nie mogła zapomnieć o byłym narzeczonym.

Niestety, miłość Mateusza Damięckiego i Patrycji Krogulskiej również nie przetrwała próby czasu. Para, zaledwie po kilku miesiącach od ślubu rozstała się z niewiadomych dotąd przyczyn. Aktor na jakiś czas zniknął z mediów i wciąż odmawia rozmowy na temat rozwodu z Krogulską.

W 2011 roku media żyły kolejnym  głośnym rozwodem. Roberta Janowski, prowadzący program "Jaka to melodia" rozstał się z żoną po 13 latach małżeństwa.

Mijający rok z pewnością nie należał do udanych również dla Ilony Ostrowskiej. Aktorka rozstała się z mężem, Jackiem Borcuchem. Według plotek, reżyser związał się z dużo młodszą gwiazdą, Olgą Frycz.

Zaledwie kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o rozstaniu Natalii Lesz i Bartosza Głogowskiego. Piosenkarka odeszła od swojego narzeczonego, którego poznała kilka miesięcy wcześniej na planie serialu „Plebania”.

Nasze zestawienie kończymy zaskakującą informacją o Krzysztofie Ibiszu. Prezenter rozstał się z Pauliną Piosik pod koniec wakacji, jednak dopiero teraz usłyszeliśmy o ich decyzji.

Miejmy nadzieję, że zbliżający się 2012 rok przyniesie naszym gwiazdom więcej szczęścia!


kb