Najbardziej kontrowersyjne kreacje z Met Gali 2019
East News

Met Gala to wydarzenie, które nazywane jest modowymi Oscarami. Co roku wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród fanów najgorętszych trendów. Met Gala otwiera bowiem wystawę w Metropolitan Museum of Art. Dochód z imprezy prowadzonej przez Annę Wintour przeznaczany jest na nowojorską instytucję sztuki. Co ciekawe, to właśnie redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue" decyduje o tym, kto pojawi się na tym wydarzeniu. 

W tym roku goście również nie zawiedli. W tłumie wypatrzeć można było najgorętsze nazwiska światowego show-biznesu. Tematem przewodnim imprezy był Camp. To dało gwiazdom szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o ich kreacje. Na czerwonym dywanie nie zabrakło zatykających dech w piersiach sukien. Niektóre gwiazdy postawiły jednak na element zaskoczenia. Zobacz naszą galerię i przekonaj się, kto podczas Met Gali 2019 miał najbardziej szokujący kostium! 

1/6
Lady Gaga na Met Gali 2019 zaprezentowała 4 kreacje
East News

Najdziwniejsze kreacje gwiazd podczas Met Gali 2019

Jak już wspomnieliśmy, tematem przewodnim był Camp. Jest to konwencja stylistyczna, przypisująca pewnym rzeczom wartość dlatego, że są w złym guście, lub z powodu ich wymowy ironicznej. Lady Gaga wzięła sobie do serca te wskazówki. Artystka postawiła na aż 4 kreacje, od których trudno było oderwać wzrok. Lady Gaga wczuła się w rolę i na czerwonym dywanie brylowała przyjmując wyuzdane pozy i prężąc się do zdjęć. Ta dziewczyna wie, jak skupić na sobie uwagę wszystkich!

Zobacz także: Lady Gaga rozebrała się na MET Gala 2019. Spotkała też swoją największą rywalkę!

2/6
Katy Perry na Met Gali 2019 i jej kreacja w kształcie świecznika
East News

Prawdziwą królową dziwnych stylizacji na tegorocznej Met Gali została Katy Perry! Jej kreacja w kształcie świecznika wywołała największe emocje. Trudno się dziwić, ponieważ była dopracowana w każdym szczególe. Nam szczególnie mocno spodobało się jej nietuzinkowe nakrycie głowy. Idealny strój na tę imprezę! Zgadzacie się z nami?

3/6
Jared Leto na Met Gali 2019
East News

Jared Leto również zaskoczył wszystkich przynosząc na czerwony dywan... własną głowę! Była ona nieodłącznym elementem czerwonej kreacji aktora, która została ozdobiona mieniącymi się kamykami. Musimy przyznać, że trudno przejść obok niego obojętnie. 

4/6
Cara Delevingne na Met Gali 2019
East News

Cara Delevingne jest ulubienicą świata mody. Nic więc dziwnego, że Anna Wintour postanowiła zaprosić modelkę na Met Galę. Cara również nie zawiodła, jeśli chodzi o kreację. Gwiazda postawiła na prześwitującą sukienkę w kolorowe paski. Jednak największe wrażenie zrobiło na nas jej nietuzinkowe nakrycie głowy składające się z plastikowych owoców, sztucznych szczęk i gałek ocznych. Strzał w dziesiątkę? 

5/6
Emily Ratajkowski na Met Gali 2019
East News

Emily Ratajkowski postawiła na nie tyle dziwną, co bardzo odważną kreację, która odsłoniła jej zgrabne ciało. Modelka o polskich korzeniach znana jest ze swojego upodobania do pokazywania swoich wdzięków. Tym razem również postawiła na kreację, która odsłoniła niemal wszystko. My jednak zwróciliśmy również uwagę na jej finezyjną ozdobę wokół głowy, która przywodzi na myśl elfy. Zrobiła na was wrażenie?

6/6
East News

Billy Porter miał jedno z najhuczniejszych wejść podczas Met Gali 2019. Artystę, ubranego całego na złoto, wniosło bowiem kilku roznegliżowanych przystojniaków. Przypomnijmy, że podczas gali rozdania Oscarów Billy Porter również zaskoczył widzów. Celebryta przyszedł bowiem na imprezę w... sukni! Pamiętacie?