Artur z M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Pogrzeb Artura w "M jak miłość". Kto zjawi się na pożegnalnym nabożeństwie?

Ciotka Artura i Kamil Gryc są bardzo zdeterminowani, aby znaleźć psychopatę. Skalska zorganizowała nawet Skalskiemu symboliczny pogrzeb. Kogo zaprosiła?

Ciotka Artura w „M jak miłość” nie może zaznać spokoju dopóki nie wie, co się dzieje z Arturem. W rozwiązanie tej sprawy włączył się Kamil i to on jest już blisko poznania tajemnicy Olka. Tymczasem Skalska zdecyduje się zamówić mszę za duszę zmarłego i w ten sposób symbolicznie pożegnać Artura. To zaskakujące, kogo zaprosi na pogrzeb Artura!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Kto przyjdzie na symboliczny pogrzeb Artura?

Skalska chociaż zdaje sobie sprawę, że Artur nie żyje, nie ma na to żadnego potwierdzenia. Nie może zorganizować oficjalnego pogrzebu, ale zdecydowała się pożegnać go symbolicznie i na mszę w jego intencji zaprosiła Izę!

Postanowiłam symbolicznie chociaż pożegnać Artura. Zamówiłam mszę za jego duszę. Iza, wiem że ty żyjesz w ciągłym stresie, w napięciu, że się boisz. Ale Artura już nie ma i nigdy nie będzie!  -wyzna wzruszona ciotka Artura Izie.

Co zaskakujące, zdaniem Skalskiej ta msza miałaby pomóc zapomnieć Lewińskiej o tym, co zrobił jej Artur i odciąć się od przeszłości! Iza jednak nie ma zamiaru uczestniczyć  w niczym, co przypomina jej o psychopacie i zdecydowanie odmówi.

Tak sobie pomyślałam, że może ta msza pomoże ci się z nim pożegnać? Pomoże ci się przestać bać!

Ostatecznie w kościele będzie jedynie kilka osób, a do ciotki dołączy Kamil i usłyszy wzruszającą przemowę księdza:

Dzisiejsza msza odbędzie się w intencji naszego brata Artura. Módlmy się o jego rychły powrót do domu. Módlmy się o wiarę i siłę dla najbliższych Artura. Aby nie tracili nadziei na jego odnalezienie. Panie Boże wszechmogący, z ufnością błagamy, abyś otaczał swoja opieką Artura i czuwał nad nim. Amen - taką przemowę wygłosi ksiądz podczas mszy świętej.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Gryc jako pierwszy dotrze do prawdy i dowie się, co stało się z Arturem!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do ciężkiej choroby. Niewiele osób decyduje się o niej mówić!

Skalska i Kamil Gryc M jak miłość
Instagram

Kamil coraz mocniej angażuje się w sprawę Artura.

Kamil M jak miłość
Instagram

Wiele informacji na temat zaginięcia Skalskiego uzyskał od Magdy!

M jak miłość - Marcin Bosak w Tańcu z Gwiazdami

Zobacz także
M jak miłość

"M jak miłość": Olewicz to groźny przestępca! Wyzna prawdę Olkowi i uratuje go przed więzieniem?

M jak miłość Iza porwana przez Artura

Iza w "M jak miłość" podczas przesłuchania zdradzi prawdę o Arturze?! Olek trafi za kratki?

 

M jak miłość, Artur w lesie
Mat. prasowe
Seriale
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?

Historia Artura Skalskiego w „ M jak miłość ” jest coraz bardziej zaskakująca. Olek Chodakowski jest już na granicy wytrzymałości, bo zdaje sobie sprawę, z tego, że prawda o zabójstwie negatywnego bohatera serialu wkrótce wyjdzie na jaw i trafi za kratki. Będzie w szoku kiedy dowie się, że pojawił się nowy problem. Zwłoki, które odnalazła policja nie należą do Artura!

M jak miłość - Marcin Bosak w Tańcu z Gwiazdami
Seriale
"M jak miłość": jak uważnie oglądałeś poniedziałkowy odcinek? Sprawdź się w naszym trudnym quizie!

Oglądałeś poniedziałkowy odcinek "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, czy wszystko dobrze pamiętasz. Koniecznie podziel się z nami swoim wynikiem. Gotowy? START! 

Oglądałeś poniedziałkowy odcinek "M jak miłość" ? W takim razie ten quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, czy wszystko dobrze pamiętasz. Koniecznie podziel się z nami swoim wynikiem. Gotowy? START! 

Artur z M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Ciotka znajdzie zwłoki Artura, a Chodakowscy trafią do więzienia? Mocny początek roku w "M jak miłość"!
Ciotka znajdzie zwłoki Artura, a Chodakowscy trafią do więzienia? Mocny początek roku w "M jak miłość"!

Iza, mimo rozwodu z Arturem, nadal jest w kontakcie z jego ciotką. W 1482 odcinku „ M jak miłość ”, który zobaczymy już 6 stycznia, obie kobiety się spotkają. Iza dowie się wówczas o szokującym odkryciu ciotki psychopaty! Okazuje się, że kobieta wie o śmierci Artura! Co więcej, powie Izie, że zwłoki jej bratanka prawdopodobnie zostały zakopane w lesie, a ona chce je odnaleźć. Co zrobi Lewińska z tymi informacjami? Powie o nich Marcinowi i Olkowi? Skąd ciotka Artura wie o jego śmierci? Kiedy Iza znów otrzyma bukiet białych róż od razu pomyśli o Arturze . To przecież od niego zawsze je otrzymywała, nawet wtedy, gdy się ukrywała psychopata potrafił ją odnaleźć i na wycieraczce zostawiał białą różę. Zdezorientowana kobieta będzie w bardzo złej kondycji psychicznej, która pogorszy się jeszcze bardziej, kiedy odbierze telefon od ciotki Artura! Iza zdecyduje się spotkać ze Skalską i usłyszy informację, które sprawią, że poczuje się tak, jakby Artur wrócił ! Okazuje się, że ciotka psychopaty nie mogła znaleźć spokoju po jego zaginięciu i poszła do wróżki. Tak usłyszała, że Artur nie żyje i… został zakopany: To dzięki niej uspokoiłam się, wyciszyłam... Jest jeszcze jedna sprawa, o której chcę ci powiedzieć. Pani Wiola już wcześniej wspominała, że Artur nie żyje. Ale wczoraj rozłożyła karty i zobaczyła, że Artur został zabity, a jego ciało zakopane! Iza będzie przerażona , że ciotka Skalskiego jest tak bliska odkrycia prawdy i znów się załamie. Zda sobie sprawę, że kobieta nie zrezygnuje z poszukiwań i w końcu odkryje prawdę. Powie o wszystkim Olkowi i Marcinowi? Sama z pewnością sobie z tymi informacjami nie poradzi! Mimo że Artur nie żyje, Iza przez niego jest w strasznej kondycji psychicznej. Po tym, jak Marcin i Iza...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner