Na wspólnej - co w nowych odcinkach Na wspólnej - co w nowych odcinkach Na wspólnej - co w nowych odcinkach
Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Na widzów "Na Wspólnej" czekają prawdziwe dramaty. Największy z nich rozegra się już w 2715. odcinku, który TVN wyemituje w środę 18 lipca. Choć dzień Natalii (Laura Breszka) i Marka (Grzegorz Gzyl) rozpocznie się zupełnie zwyczajnie, jego koniec będzie fatalny w skutkach! Co dokładnie wydarzy się w 2715. odcinku "Na Wspólnej"? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Kolejna gwiazda po 15 latach żegna się z "Na Wspólnej". "Mam nadzieję, że widzowie mi wybaczą"

2/4
Na wspólnej - co w nowych odcinkach
x-news

 

Choć do tej pory Marek i Natalia mieli problemy z dogadaniem się, ostatnio zaczęli wychodzić na prostą. Zimiński w końcu zaczął wierzyć, że uda mu się założyć szczęśliwą rodzinę ze sporo młodszą od siebie kochanką. Danka (Lucyna Malec), u której był ostatnio, aby zabrać swoje rzeczy, wyraźnie dała mu znać, że nie ma zamiaru do niego wracać. Dlatego Marek postanowiła na dobre zapomnieć o byłej żonie i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu u boku Natalii oraz ich synka Szymona. W 2715. odcinku widzowie będą świadkami ich porannej sielanki, która zostanie przerwana przez tragiczne wydarzenia...

3/4
Na wspólnej - co w nowych odcinkach
x-news

 

Natalia będzie chciała zorganizować dla Marka romantyczną kolację. Aby dobrze zaprezentować się przy świetle świec, wybierze się do kosmetyczki. To właśnie wtedy dojdzie do tragedii. Natalia wpadnie pod samochód! Uderzenie będzie tak silne, że kobieta straci życie! W domu będzie na nią czekał niczego nieświadomy Marek, któremu w jednej chwili zawali się cały świat! 

4/4
Na wspólnej - co w nowych odcinkach
x-news

 

Marek zostanie sam z maleńkim synem. Na szczęście będzie mógł liczyć na przyjaciół, w tym również na Dankę, która poruszona jego losem, ruszy mu z pomocą. Czy to oznacza, że między byłymi małżonkami zapanuje zgoda? Dowiemy się już niedługo! 

 

POLECAMY: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

Więcej na temat Na Wspólnej