aktorzy z Na Wspólnej 2003 Ilona Wrońska w czarnym połyskującym kombinezonie z mężem Leszkiem Lichotą w niebieskim garniturze na czerwonym dywanie
ONS
Czemu się zdecydowała?
1/4
ONS

 

To spore zaskoczenie dla wszystkich fanów serialu "Na Wspólnej"! Ilona Wrońska tylko nam zdradziła, że po 15 latach postanowiła pożegnać się z serialem TVN! Przypomnijmy, że aktorka wciela się tam w postać Kingi Brzozowskiej, żony Michała (Robert Kudelski). Para doczekała się synka, Ignasia.

Nie zawsze układało się między nimi kolorowo. Zarówno Kinga, jak i Michał, mieli problemy z dochowaniem wierności. Jednak ostatnio znowu zaświeciło dla nich słońce. Dlaczego więc Ilona Wrońska żegna się z "Na Wspólnej"?!

Zobacz także: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

 

Ilona Wrońska w szczerej rozmowie z party.pl zdradziła powody swojej decyzji. Oprócz tego powspominała z nami najpiękniejsze chwile na planie "Na Wspólnej". Co zawdzięcza temu serialowi? I jak potoczy się teraz jej kariera? Dowiesz się tego z naszej galerii!

POLECAMY: Zagrała Emilkę w "Na Wspólnej"! Jak wygląda teraz? MOCNO się zdziwisz!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
aktorzy z Na Wspólnej 2003
mat. prasowe

 

Dlaczego Ilona Wrońska odchodzi z "Na Wspólnej"?

Ilona Wrońska dołączyła do obsady "Na Wspólnej" na samym początku, w 2003 roku. Jej postać w przeszłości miała romans z bratem Michała, Wiktorem. Jednak później wybrała najmłodszego z braci Brzozowskich, z którym stworzyła kochający się, choć burzliwy związek. Para doczekała się synka Ignasia.

Widzowie polubili poukładaną i rozsądną Kingę, która doskonale godzi życie rodzinne i zawodowe. Co więc się stało, że Ilona Wrońska postanowiła odejść z "Na Wspólnej"?

- Miałam 26 lat, kiedy zostałam zaproszona do obsady serialu, i szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się, że będę gościć "Na Wspólnej" aż 15 lat. To był cudowny czas, dzięki któremu nauczyłam się wielu rzeczy, no i tam też poznałam mojego partnera Lecha. Jestem wdzięczna za to, że w tak ważnych dla mnie osobistych decyzjach, jak np. urodzenie dzieci czy półroczny wyjazd do Stanów, producenci nie zrezygnowali z mojej postaci. Czuję duży sentyment do tej produkcji, do ludzi , których tam poznałam, ale przychodzi taki moment, że trzeba się po prostu pożegnać - zdradza Ilona Wrońska w rozmowie z party.pl.

W jakich okolicznościach postać grana przez Ilonę Wrońską zniknie z "Na Wspólnej"? Odpowiedź na następnym slajdzie!

3/4
Instagram

 

Co się stanie z Kingą Brzozowską z "Na Wspólnej"?

- Jeszcze nie wiem, jak zostanie zakończony wątek. Jest wiele postaci, z którymi Kinga jest związana, więc pewnie tak to scenarzyści rozwiążą, żeby była możliwość kontynuacji historii innych osób, ale już bez mojej obecności. Kinga zniknie, ale nie Ilona! Ze względu na to, że wątki kręcimy z dużym wyprzedzeniem, jeszcze chwilę Kinga będzie z Nami :) - zapewnia nas Ilona Wrońska.  

Aktorka nie wybiera się jednak na urlop. Jej kalendarz nadal jest wypełniony po brzegi! Gdzie jeszcze będziemy mogli zobaczyć Ilonę Wrońską? Odpowiedź na następnej stronie!

4/4
Ilona Wrońska w czarnym połyskującym kombinezonie z mężem Leszkiem Lichotą w niebieskim garniturze na czerwonym dywanie
ONS

 

Ilona Wrońska postanowiła postawić na... teatr! W przeszłości aktorka występowała m.in. w Teatrze Polskim we Wrocławiu oraz w Bydgoszczy. Oprócz tego można ją było także zobaczyć w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Teraz z kolei pojawi się na deskach stołecznych teatrów.

Zaczęłam współpracę z Teatrem Kamienica. Gram w spektaklu pt.'' Test'' na zmianę z Darią Widawską, a na początku listopada kolejna premiera pt. "Blef''. Teatr się o mnie upomniał, z czego się bardzo cieszę - zaznacza Ilona Wrońska.

 

Ilona Wrońska żegna się z widzami "Na Wspólnej"

Z pewnością decyzja o odejściu z serialu, w którym pracowało się 15 lat, nie należy do najłatwiejszych. Jednak Ilona Wrońska jest w stu procentach pewna, że to dobry krok!

- Chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy byli z naszym wątkiem tyle lat. Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Rozstania Kingi i Michała zawsze były głośno komentowane. Widzowie chcieli, żebyśmy do siebie wracali, pomimo wszystko.  Mam nadzieję, że widzowie mi wybaczą, że tym razem nie będzie powrotu - mówi Ilona Wrońska.

Będziecie za nią tęsknić?

 

POLECAMY: Marzysz o domu Boskich z "Rodzinki.pl"? Sprawdziliśmy ceny serialowych mieszkań! Drogo?

Więcej na temat Na Wspólnej