Małgorzata Rozenek w niebieskiej marynarce

Rozenek i Majdan zaprosili na ślub uczestnika "Azja Express"! Kogo? Bardzo się z nim zaprzyjaźnili!

Małgorzata Rozenek w niebieskiej marynarce

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaproszą na swój ślub Leszka Stanka z "Azja Express"! Ślub jednej z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie zbliża się wielkimi krokami. Małgorzata Rozenek na ten dzień przygotowała kilka sukni  i z pewnością zaskoczy wszystkich fanów. A znając kreatywność Ewy Minge, kreacja nie będzie byle jaka! Całkiem niedawno jako pierwsi podaliśmy listę gości weselnych, którzy pojawią się na imprezie Rozenek i Majdana. Nie zabraknie takich nazwisk jak Łukasz Jemioł, Michał Malitowski czy Ewa Chodakowska z mężem. Teraz do weselników dołączy jeszcze jedna osoba, z którą para zaprzyjaźniła się podczas trwania programu "Azja Express". Jak udało nam się ustalić, Małgosia Rozenek i Radek Majdan chcą, aby w tym dniu towarzyszył im Leszek Stanek.

Małgosia i Radek bardzo chcą, aby w tym dniu towarzyszyły im ważne dla nich osoby. Bardzo zaprzyjaźnili się z uczestnikami "Azja Express" i chcą, aby oni także towarzyszyli im w tym dniu - mówi nam znajomy pary.

Myślicie, że to będzie ślub roku?

 

Zobacz: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana odbędzie się w... Zaskoczeni? To będzie zupełnie coś innego niż ślub Szulim!

 

Leszek Stanek będzie gościem weselnym na ślubie Rozenek i Majdana.

Leszek Stanek w niebieskim sweterku

 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zaprzyjaźnili się z uczestniczkami "Azja Express".

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48