Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jednym nagraniem wywołali lawinę komentarzy. Ujawnienie ich "mrocznego sekretu" rozbawiło internautów do łez. Co takiego zdradzili?

Reklama

Na jaw wyszła "mroczna tajemnica" Joanny Koroniewskiej

Chyba każdy, kto słyszał o Joannie Koroniewskiej i Macieju Dowborze, kojarzy ich z jedynym w swoim rodzaju poczuciem humoru. Para ma do siebie i świata ogromny dystans, co często pokazują na swoich filmikach. Na ich instagramowych profilach regularnie pojawiają się komediowe nagrania, w których parodiują i obracają w żart sytuacje z życia codziennego.

Dzięki temu byliśmy już m.in. świadkami tego, jak Maciej Dowbor nie mógł się otrząsnąć po atrakcji, jaką zapewniła mu żona. Teraz z kolei małżonkowie zdradzili swoją "mroczną tajemnicę".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Instagram@joannakoroniewska

Zobacz także: Joanna Koroniewska odkryła przeszłość Macieja Dowbora. "Dzieci by z tego nie było"

Na profilu Joasi pojawił się filmik, na którym ta, skąpana cała w świetle UV, posyła szczery uśmiech do obiektywu. Po przybliżeniu wyraźnie widać, że niewielki fragment jej przednich zębów, w przeciwieństwie do pozostałych, świeci się! Dzieje się tak m.in. po wykonaniu wypełnień czy poprawek w zębach.

Zobacz także
Kto powiedział, że naturalność oznacza brak jakichkolwiek poprawek? Czasami w najmniej oczekiwanym momencie wychodzą na jaw nasze małe mroczne ''tajemnice'', ale ręka do góry kto z nas ich nie ma?? Strzeżcie się światła ultrafioletowego
- napisała.
Reklama

Na nagraniu widać również, że Maciej ma ten sam "problem", co żona. Internauci natomiast, jak zawsze, pozytywnie ocenili filmik. Po raz kolejny docenili parę za niepowtarzalny dystans do siebie.

Kocham Was za ten dystans do siebie
Jesteście BOSCY w dystansie do życia i to jaki macie z tego ubaw. Kochamy Was za to
Uwielbiam za humor i wielki dystans do siebie
Zrobiliście mi wieczór! Jesteście super!
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Instagram@joannakoroniewska
Reklama
Reklama
Reklama