Na dobre i na złe - Wiktoria walczy o życie Na dobre i na złe - Adam źle się czuje Na dobre i na złe - Adam martwi się o Wiktorię Na dobre i na złe - Adam umiera Na dobre i na złe - Adam umiera
Na dobre i na złe - Wiktoria walczy o życie
Mat. promocyjne
Jak do tego dojdzie?
1/5
Na dobre i na złe - Wiktoria walczy o życie
Mat. promocyjne

Tego nikt się nie spodziewał! Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), który tragicznie zmarł kilka tygodni temu powraca do serialu "Na dobre i na złe"! Okazuje się bowiem, że nieżyjącego lekarza zobaczymy w 715. odcinku serialu. To Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) zobaczy zmarłego ukochanego. Jak to możliwe i co wydarzy się w kolejnym odcinku "Na dobre i na złe"? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Kolejna śmierć w "Na dobre i na złe"?! Dramatyczne chwile w życiu Barta! Czy Julka go uratuje?

2/5
Na dobre i na złe - Adam źle się czuje
Mat. promocyjne

Śmierć Adama Krajewskiego była ogromnym szokiem. Młody lekarz i jego ukochana Wiktoria Consalida trafili na drodze na groźny wypadek: rozpędzone auto, w którym były dzieci, wpadł do wody. Doktor Krajewski natychmiast rzucił się na ratunek, a tuż po nim także Wiktoria. Niestety, ukochana lekarza nie wypłynęła... Adam walczył o życie uratowanych dzieci i popłynął do Wiktorii, gdy mali pacjenci byli już bezpieczni. Adam uratował Wiktorię, jednak sam stracił życie.

 

Zobacz: "Jesteś moim przełożonym! Nie chcę robić kariery w ten sposób!" Niejasne sytuacje w "Na dobre i na złe" FOTOSTORY

3/5
Na dobre i na złe - Adam martwi się o Wiktorię
Mat. promocyjne

Teraz jednak okazuje się, że widzowie jeszcze zobaczą Adama Krajewskiego w serialu! W 715. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria wciąż nie będzie mogła się pogodzić ze śmiercią Adama i zacznie wariować. Wrócą do niej wspomnienia przez jednego z pacjentów - chłopca z domu dziecka, który przypomni jej o Adamie.

 

Zobacz: Przemoc, szalona impreza i romantyczny pocałunek! Mamy zwiastun 714. odcinka "Na Dobre i Na Złe"

4/5
Na dobre i na złe - Adam umiera
Mat. promocyjne

Przed oczami Wiktorii stanie Krajewski! Lekarka będzie przekonana, że widzi prawdziwego Adama z krwi i kości, a nie jako wspomnienie. Halucynacja Wiktorii będzie bardzo silna!

 

Zobacz: "Zdradzę państwu, że Adam Kajewski jeszcze się pojawi..." Serialowa Wiki o tym, co nas czeka w "Na dobre i na złe"!

5/5
Na dobre i na złe - Adam umiera
Mat. promocyjne

Czy myślicie, że silne wspomnienia i halucynacje będą towarzyszyć Wiktorii jeszcze przez długi czas? Czy Adam zostanie w serialu na stałe?

 

Zobacz: Wzruszające pożegnanie Adama w "Na dobre i na złe". Zobaczcie KULISY serialu!

Więcej na temat Na dobre i na złe