Ola Żebrowska pokazała brzuch

Na chwilę przed porodem Aleksandra Żebrowska pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie. Zdjęcia zrobił jej mąż!

Ola Żebrowska pokazała brzuch

Poród Aleksandry Żebrowskiej zbliża się wielkimi krokami. To już zapewne jedne z ostatnich zdjęć żony Michała Żebrowskiego z dużym, ciążowym brzuszkiem! Przyszła mama zapozowała do nich w bardzo naturalnej odsłonie, a zdjęcia wykonał jej mąż. Trzeba przyznać, że aktor może pochwalić się również zdolnościami fotograficznymi. Zobaczcie jakie piękne zdjęcia zrobił swojej żonie. 

Zobacz także: Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali zdjęcie najstarszego syna. Franek ma już 10 lat

Aleksandra Żebrowska na końcówce ciąży w obiektywie swojego męża

Już niedługo na świat przyjdzie trzecie dziecko Aleksandry i Michała Żebrowskich. Przyszła mama jest już w naprawdę bardzo zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda długo nie ujawniała fanom, że jest w stanie błogosławionym - razem z mężem bardzo dbają o swoją prywatność i pilnie jej strzegą. Jednak ta informacja w końcu musiała wyjść na jaw - w końcu to już trzeci trymestr!

Teraz fani z niecierpliwością czekają na radosne wieści. Jednak jeszcze na chwilę przed porodem gwiazda postanowiła pokazać ciążowy brzuszek w pięknej sesji wykonanej przez jej męża. Zamieściła również piękny wpis. 

Po porodzie kobieta rodzi się na nowo 🤗 [...] Wydaje mi się, że byłam gotowa na nieprzespane noce i te dwanaście kup dziennie. Nastawiłam się bojowo do walki ze zmęczeniem, kupiłam kosz na pieluchy, laktator, wszystko było pod kontrolą. A tu nagle na sali porodowej oprócz dziecka urodziła się również mama – zupełnie nowa osoba, z nowymi potrzebami, emocjami i oczywiście poczuciem, że nie do końca ma do nich prawo, że powinna zachować je dla siebie.” [...]  📸 w rumiankach - @zebrowski.michal 💛 - napisała pod zdjęciami Aleksandra Żebrowska. 

Fani w komentarzach pod postem w pełni zgodzili się ze słowami gwiazdy! 

- To wszystko prawda

- Świetnie powiedziane 👌 właśnie tego doświadczam ❤️

- Taka prawda. Macierzyństwo nie jest słodkie, cukrowe i sielankowe. Zmęczenie, nieprzespane noce, poświęcenie, brak czasu dla siebie itp itd. Czas obalić mit świętości. ❤️

- Pięknie napisane ❤️ - piszą fani. 

Zobaczcie zatem jak wygląda na chwilę przed porodem Aleksandra Żebrowska. Przyszła mama naprawdę promienieje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po porodzie kobieta rodzi się na nowo 🤗 „Prawda jest taka, że większość nowych mam oprócz radości z nowonarodzonego dziecka, przeżywa również niepokój, rozczarowanie, właśnie samotność, czy wręcz strach.(...) Wydaje mi się, że byłam gotowa na nieprzespane noce i te dwanaście kup dziennie. Nastawiłam się bojowo do walki ze zmęczeniem, kupiłam kosz na pieluchy, laktator, wszystko było pod kontrolą. A tu nagle na sali porodowej oprócz dziecka urodziła się również mama – zupełnie nowa osoba, z nowymi potrzebami, emocjami i oczywiście poczuciem, że nie do końca ma do nich prawo, że powinna zachować je dla siebie.” Dziękuję za ważną dla mnie rozmowę @babybyann 💛 @katevondyla link do wywiadu w bio ❤️ 📸 w rumiankach - @zebrowski.michal 💛

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Lada chwila na świat przyjdzie trzecie dziecko Michała i Aleksandry Żebrowskich!

East News

 

Więcej na temat Aleksandra Żebrowska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01