Monika Zamachowska będzie uczyć młodzież
ONS

Monika Zamachowska zniknie z telewizji? Dziennikarka chce uczyć...

Monika Zamachowska będzie uczyć młodzież
ONS

Monika Zamachowska w tym roku świętuje 20-lecie pracy w telewizji. Dziennikarka zyskała ogromną popularność dzięki prowadzeniu takich programów jak "Europa da się lubić" czy "Pytanie na śniadanie". Ostatnio o Zamachowskiej zrobiło się głośno, gdy pojawiła się informacja, że dziennikarka ma współpracować z Nataszą Urbańską nad kolekcją ubranek dla dzieci.  Wiadomość wzbudziła falę krytyki i szybko okazała się... fałszywa. Natasza Urbańska wytłumaczyła wszystko na portalu społecznościowym. Zobacz: Natasza Urbańska odpowiada na krytykę: "Nie jestem projektantką"

Okazuje się, że Monika Zamachowska ma zupełnie inne plany niż projektowanie.  Żona Zbigniewa Zamachowskiego w rozmowie z "Gwiazdami" opowiedziała o swoich marzeniach. Okazuje się, że Monika Zamachowska chciałaby uczyć młodzież!

- Chciałabym kiedyś znowu uczyć, ale mój dyplom jest już trochę „zardzewiały”. Myślę, że drogę do akademii mam zamkniętą. Mam pewne marzenie związane z edukacją młodych ludzi i niedługo spróbuję je zrealizować. Może się uda...


Monika Zamachowska studiowała iberystykę, dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Czyżby dziennikarka planowała zrobić przerwę w swojej karierze telewizyjnej? A  może już wkrótce zobaczymy ją w nowym programie o edukacji młodzieży?

Zobacz na Polki.pl: Gwiazdy na konferencji "Pytanie na śniadanie"


Więcej na temat Monika Zamachowska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15