ONS

Natasza Urbańska odpowiada na krytykę: "Nie jestem projektantką!"

ONS

Natasza Urbańska niedawno zaprezentowała nową kolekcję swojej marki Muses i zdradziła, że pracuje również nad kolekcją ubranek dla dzieci. Czytaj także: Natasza Urbańska stworzy kolekcję dla dzieci

Nie spodobało się to stylistce Dorocie Wróblewskiej, która na swoim Facebooku skrytykowała pomysł:

Jako osoba, która zajmuje się strategiami marek, proponuję zostawić projektowanie dla zawodowców. Szkoda czasu.

Całość możecie przeczytać tutaj: Wróblewska o kolekcji Zamachowskiej i Urbańskiej: "Święty Boże nie pomoże". Ostro je skrytykowała!

Natasza Urbańska na swoim Facebooku postanowiła odpowiedzieć Dorocie Wróblewskiej na ostrą krytykę.

Odnosząc się do wypowiedzi stylistów, dziennikarzy i „specjalistów” od wszystkiego, informujemy: Natasza Urbańska jest PREZESEM Domu Mody Muses. Nigdy nie miała miejsca sytuacja, w której artystka podpisałaby się jako autorka danego projektu. Za nową odsłonę AW/15 oraz projekty do nowych kolekcji odpowiada dyrektor kreatywna marki Muses - Monika Gronowska. Powielanie niesprawdzonych informacji jest krzywdzące dla wszystkich wkładających serce i czas w powstawanie kolekcji. Jednym może się to podobać, innym nie, ale rzetelność zawsze jest w modzie - i to nie podlega dyskusji. Smutny natomiast jest fakt, że wprowadza się w błąd swoich odbiorców poprzez traktowanie portali plotkarskich jako wiarygodne źródło informacji.
PS Mimo wszystko uważamy, że Pani Dorota pięknie wygląda w płaszczu z metką MUSES

Poniżej zostało wrzucone zdjęcie Doroty Wróblewskiej z eventu w butiku marki Muses.

Dobrze, że Natasza zabrała głos w tej sprawie i wszystko wyjaśniła?
 Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33