Monika Dąbrowska wygrała drugą edycję
WIDEO…
Sykut, Maślak i zwyciężczyni "Hell's Kitchen" podczas wielkiego finału [FOTO]

ONS
Monika Dąbrowska wygrała drugą edycję
WIDEO…

ONS
Kilka godzin temu odbył się wielki finał drugiej polskiej edycji "Hell's Kitchen". W ostatecznym starciu najlepszą okazała się Monika Dąbrowska, która pokonała Piotra Ogińskiego (czytaj więcej). Ostatnie spotkanie z widzami poprowadził szef piekielnej kuchni, czyli Wojciech Modest Amaro i piękna Paulina Sykut. Gwiazda Polsatu na wyjątkowy wieczór wybrała czarną rozkloszowaną sukienkę ze zmysłowym tyłem.
Wśród gości pojawił się też Rafał Maślak. Mister Polski miał okazję skosztować finałowych potraw i przypomnieć o sobie przed finałem wyborów Mister International, które zostały przełożone na 2015 rok.
Kibicowaliście Monice?










Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.