Wersow i Friz w połowie 2023 roku zostali rodzicami. Od tamtej pory musieli przeorganizować swoje życie i skupić się przede wszystkim na rodzinie. Przedsiębiorczy młodzi rodzice jednak doskonale wypracowali sobie sposób, by Majusia była na pierwszym miejscu, ale jednocześnie mogli się realizować również w sferze zawodowej. Dziś młoda mama zaskoczyła swoich fanów poruszającym zdjęciem i wyznaniem. Mówi o nie jednej, a dwóch dziewczynkach.

Reklama

Wersow wyznaje: "Moje dziewczyny kochane"

Wersow i Friz chętnie pokazują zdjęcia z córeczką. Malutka niemalże od pierwszej chwili podbiła serca wszystkich internatów. Młoda mama właśnie pochwaliła się kolejnym rodzinnym kadrem.

Moje dziewczyny kochane
- napisała na Instastories.

Pozowała nie tylko z córeczką ale również swoją młodszą siostrzyczką Nadusią.

Wersow z córką i siostrą
Instagram @wersow

Zobacz także: Wersow w ogniu krytyki. Wakacyjne zdjęcia nie przypadły do gustu internautom: "Za dużo pokazujesz"

Fani Wersow i Friza doskonale znają Nadusię. Weronika Sowa jest mocno związana ze swoim rodzeństwem i czuje się za nich odpowiedzialna. Zarówno jej siostrzyczka jak i brat mogą liczyć na jej wsparcie. Nadusia niejednokrotnie pojawiała się na odcinkach u Wersow a także gościła w domach Ekipy. Wersow do tej pory stara się wygospodarować czas, by dbać o relację z dziewczynką. Taka siostra to skarb.

Zobacz także
Wersow z córką Mają i siostrą Nadią
Instagram @wersow

Zobacz także: Friz podzielił się wielkim szczęściem: "To wielki krok dla nas"

Ci, którzy śledzą karierę Wersow od samego początku doskonale wiedzą, że założenie rodziny było dla niej największym priorytetem. To marzenie spełniło się w czerwcu 2023 roku, wtedy Wersow i Friz powitali na świecie swoją córeczkę Maję. Internauci od razu pokochali słodką dziewczynkę. Niektórzy jednak zastanawiają się, czy nie obawiają się o przyszłość dziecka, czy ich sława się na niej nie odbije. W odcinku "Friz vs. 100 hejterów" youtuber tłumaczył:

Jeśli jest w Polsce jakaś osoba, która jest w stanie wytłumaczyć jej i ochronić ją przed tymi negatywnymi konsekwencjami to właśnie jestem to ja. Bo ja tę branżę znam najlepiej. Jeżeli tylko stanę przed takim momentem, że zobaczę, że to źle na nią wpływa, to zrobię wszystko, aby tak nie było. Do momentu, kiedy mogę to kontrolować, to to robię.
Reklama

Zgadzacie się z tym?

Wersow i Friz z córeczką
Instagram@wersow
Wersow i Friz pokazali zdjęcie z Mają
Instagram @wersow
Reklama
Reklama
Reklama