Michał Szpak

Moda jesień 2020. Michał Szpak w hitowej kurtce z frędzlami! Ten model będzie rządził w najbliższych miesiącach

Michał Szpak

Michał Szpak to niezwykle barwna postać zarówno jeśli chodzi o jego wizerunek artystyczny, jak również ten, który prezentuje na co dzień. Artysta zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, ale zawsze robi to z klasą! Ostatnio paparazzi przyłapali wokalistę podczas wizyty w restauracji. My zwróciliśmy szczególną uwagę na kurtkę jurora programu "The Voice of Poland" - jest to absolutny jesienny hit. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Dawno niewidziany Michał Szpak na spacerze z psem. Jak zwykle wyglądał bardzo stylowo!

Moda jesień 2020. Michał Szpak w hitowej kurtce z frędzlami! Ten model będzie rządził w najbliższych miesiącach

Jesień niedawno do nas zawitała i do tej pory rozpieszczała nas wysokimi temperaturami. Jednak powoli musimy zacząć przyzwyczajać się do dość dużego ochłodzenia i zakładania cieplejszych ubrań. Ta pora roku to doskonały czas na bawienie się stylizacjami - więcej ubrań na sobie, to więcej możliwości tworzenia fantastycznych total looków. Jeśli kochacie modę, to z pewnością powinniście brać inspirację ze stylizacji takich gwiazd jak Agnieszka Woźniak - Starak, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Kaczorowska czy... Michał Szpak

Paparazzi po raz kolejny przyłapali wokalistę na ulicach Warszawy. Michał Szpak wybrał się do restauracji i zachwycił nas swoją modną kurtką w odcieniu brązu z... frędzlami. Zobaczcie sami, jak wspaniale w niej wygląda! 

Michał Szpak

Frędzle rządzą szczególnie jesienią, dlatego jeśli zastanawiacie się, czy warto kupić kurtkę właśnie z takimi elementami zdobienia, odpowiadamy - TAK! Każdy, kto kocha modę, powinien mieć przynajmniej jeden taki egzemplarz w swojej szafie. Dotyczy to zarówno pań, jak i panów. Michał Szpak zdecydował się założyć  do niej prosty, czarny top i obcisłe jeansy w tym samym kolorze, z rozszerzanymi nogawkami. Do tego dobrał białe trampki na grubej podeszwie. Całość wygląda rewelacyjnie i jak widać, to kurtka gra pierwsze skrzypce w tej stylizacji.

Michał Szpak

A Wam jak się podoba? Skusicie się na taki model kurtki w nadchodzących miesiącach? My Was zapewniamy - frędzle są w dalszym ciągu hot!

Michał Szpak

 

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01