malgorzata rozenek w marynarce
Instagram

Kogo zagra Małgorzata Rozenek u Vegi? "Wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem”! Pisze za to o... Oscarze

malgorzata rozenek w marynarce
Instagram

W czwartek padł ostatni klaps na planie nowego filmu Patryka Vegi. w którym jedną z głównych ról, u boku Anny Muchy i Zofii Zborowskiej, zagrała Małgorzata Rozenek. Choć przez długi czas gwiazda trzymała wszystko w tajemnicy, w końcu postanowiła opowiedzieć o swojej aktorskiej przygodzie i bohaterce, w którą się wcieliła. Jak się okazuje, nie wszyscy fani Perfekcyjnej Pani Domu są zachwyceni jej udziałem w filmie. Pod jednym z ostatnim zdjęć padło wiele gorzkich słów.

Patryk Vega rocznie wypuszcza kilka filmów. Choć reżyser postanowił przełożyć premierę swojego filmu "Small World" na przyszły rok, nie przeszkodziło mu to w kręceniu nowego obrazu, który zaskakuje głównie... obsadą. W filmie "Miłość w czasach zarazy" (nie ma nic wspólnego z powieścią kolumbijskiego powieściopisarza", zagra m.in. Małgorzata Rozenek. Choć gwiazda bardzo wczuła się w swoją postać, fani nie szczędzą jej krytyki.

Zobacz także: "Pętla": Patryk Vega o scenach seksu Antoniego Królikowskiego: "Płakał, że już nie chce"

Małgorzata Rozenek u Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek przez długi czas wspominała o tajemniczej współpracy z Patrykiem Vegą. Jak się okazało, ponownie stanęła przed kamerami, jednak tym razem jako aktorka. Na swoim profilu instagramowym zamieściła relację z ostatniego dnia na planie. Małgorzata Rozenek jest bardzo podekscytowana swoim debiutem w filmie i bardzo wczuła się w graną przez nią bohaterkę. 

Poznajcie Norę. Ostatnio spędzamy razem dużo czasu. Jest dla mnie ważna, choć wielu jej decyzji kompletnie nie rozumiem. Może jeszcze będzie szczęśliwa...

- napisała w mediach społecznościowych uchylając rąbka tajemnicy. Dodatkowo w swoich relacjach przyznała, że wciąż chodzi i mówi jak Nora.

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek ma tremę przed efektem końcowym, choć nie wyklucza, że w jej ręce trafią wyjątkowe, filmowe nagrody. 

Z wielką tremą będę czekać na efekt końcowy, bo kto wie... Oscar goes to...

- skomentowała żartobliwie. Fani natomiast do jej udziału w filmie Patryka Vegi podeszli bardzo poważnie. Na Małgorzatę Rozenek spadła fala krytyki i nawet najwierniejsi obserwatorzy nie pozostawili na niej suchej nitki. 

Małgorzata Rozenek krytykowana przez fanów

Pani Małgosiu z całym szacunkiem do pani rownież nie rozumiem. ...i żeby go nie stracić nie obejrzę tego filmu 

Vega i Oscar nie no żart 

Jakie filmy tacy aktorzy

- czytamy w komentarzach obserwatorów. 

Inni jednak gratulowali gwieździe odwagi i nowych wyzwań, przyznając, że pójdą na film z czystej ciekawości.

Po zakończeniu zdjęć sama Małgorzata Rozenek przyznała, że jeżeli by mogła, to zmieniłaby jedną rzecz... a mianowicie grałaby bez warkoczy, które jej zdaniem, były bardzo niewygodne.

No cóż, Małgorzata Rozenek to kobieta wielu talentów. Czy aktorstwo okaże się kolejnym? O tym przekonamy się już niebawem. 

Małgorzata Rozenek właśnie skończyła zdjęcia na planie nowego filmu Patryka Vegi. Gwiazda do roli miała zrobione sztuczne tatuaże i zaplecione warkoczyki.

malgorzata rozenek z krwawiącym nosem
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08