Mateusz Krzyżanowski znany jako Mini Majk z Ekipy Friza wreszcie przedstawił swoją dziewczynę! Wybranką jego serca jest piękna 19-letnia Paulina Kozłowska. On ma 131 cm wzrostu, ona 173 cm. Jednak różnica 42 cm wzrostu i 7 lat nie przeszkadza im w pielęgnowaniu swojej miłości.

Reklama

Relacje sercowe, gdy jest się najpopularniejszym internetowym twórcą w Polsce nie są łatwe. Mini Majk dodatkowo zmaga się z niepełnosprawonością - jest osobą niskorosłą a jego związek z dziewczyną o "normalnym" wzroście wywołała w sieci sporo hejtu. Jak sobie z tym radzą?

Zobacz także: Złoty chłopak, który wygrał plebiscyt Party! Kim naprawdę jest Karol „Friz” Wiśniewski?

Mini Majk z Ekipy Friza pokazał dziewczyną. Czy przeszkadza im różnica wzrostu?

Mini Majk zdobył popularność dzięki swojej działalności w Ekipie Friza. Mateusz Krzyżanowski od urodzenia zmaga się z achondroplazją, a jego 131 cm wzrostu często było powodem do kpin. On jednak postanowił zrobić z tego zaletę. Dziś jest najpopularniejszą osobą niskorosłą w Polsce, jednak to nie wzrost a jego osobowość i poczucie humoru zapewniły mu sympatię milionów widzów.

Niedawno Mini Majk z Ekipy Friza przyznał, że się zakochał. Jednak przez długi czas oficjalnie nie zdecydował się na przedstawienie swojej miłości. W minionym miesiącu jednak to się zmieniło, a 19-letnia Paulina Kozłowska zadebiutowała na jego kanałach w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Paulinę Kozłowską i Mini Majka dzieli 7 lat oraz 42 cm różnicy. On ma 131 cm wzrostu a ona aż 173 cm. Jednak najważniejsze jest to, co ich łączy, a darzą się miłością! Paulina przyznała, że zupełnie nie przeszkadza jej wzrost chłopaka:

Bardziej przeszkadza mi, że nie miałeś prawa jazdy niż ta różnica wzrostu. Może się wydawać, że ta różnica wzrostu jest problemem, ale gdy ja spędziłam więcej czasu z Majkelem to dla mnie to nie jest żaden problem. Majkel nie powinien czuć się gorszy - mówiła w filmie na kanale Mini Majka

Mini Majk zdążył poznać już rodzinę nastolatki, która przyjęła go bardzo ciepło:

Rodzice nie mieli nic przeciwko temu. Uczyli mnie, że nie wolno oceniać ludzi po wyglądzie i tak samo podeszli do Mateusza.

Zobacz także: Wersow powiększyła sobie biust! Opowiedziała o szczegółach operacji i pokazała trudne chwile po zabiegu

Kim jest Paulina Kozłowska, dziewczyna Mini Majka z Ekipy Friza?

Paulina Kozłowska ma 19 lat i właśnie skończyła szkołę średnią. W maju zdawała egzaminy maturalne i wybiera się na kosmetologię. Chciałaby kształcić się w kierunku medycyny estetycznej, która pozostaje w kręgu jej zainteresowań.

Z Mini Majkiem poznała się przypadkiem kilka miesięcy temu. A to wszystko za sprawą koleżanki, która zaproponowała jej imprezę z Ekipą Friza. Tam poznała Mateusza Krzyżanowskiego a ich relacja powoli zaczynała się rozwijać. Początkowo Mini Majk postanowił ukrywać swój związek z Pauliną. Chciał zaoszczędzić jej stresu przed maturami, oraz sam być pewien, że rodzące się uczucie będzie trwałe. Jak sam przyznał, Ekipa początkowo sceptycznie podeszła do kwestii tego związku. Przyznał, że radzili mu, aby się nie spieszył, ponieważ ta znajomość trwa krótko. Miłość była dla niego czymś nowym a przyjaciele się o niego troszczyli.

Paulina Kozłowska powoli wchodzi w świat popularnego chłopaka. Po tym, jak Mini Majk oficjalnie potwierdził z nią związek, na jej profilu pojawiło się ponad 220 tysięcy obserwujących. Niestety nowa dziewczyna youtubera spotkała się z ogromnym hejtem ze strony internautów:

Na początku się zestresowałam, jak zobaczyłam te obrzydliwe rzeczy, które były pod moimi zdjęciami ale Majkel mnie wspierał przy tym. Rozmawiałam z Łukaszem (Wujek Łuki - manager gwiazd Ekipy i jednocześnie gwiazda Ekipy - przyp. red.) na temat hejtu i dostałam od niego kilka rad. Mimo wszystko nigdy nie jest miło czytać takie straszne rzeczy na swój temat - podsumowała Paulina w filmie Mini Majka

Reklama

Zakochanym życzymy szczęścia i tego, aby udało im się pokonać presję sławy i wiążące się z nią często krytyczne oceny. Czy związek Pauliny i Mini Majka przetrwa? Tego im życzymy.

Reklama
Reklama
Reklama