Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Załamani Piłkarze
Newsy

Mecz Polska - Senegal - relacja! 2:1 dla Senegalu! Samobójczy gol Cionka! Bez szans na wygraną?

RELACJA!

Mecz Polska - Senegal za nami! W tym newsie znajdziecie najważniejsze momentu z pierwszego spotkania polskiej reprezentacji na Mundialu 2018, zdjęcia oraz filmiki! Kolejne mecze z udziałem Polski odbędą się już 24 czerwca w niedzielę o godzinie. 20 (z Kolumbią) oraz 28 czerwca, w czwartek, o godzinie 16. (gramy z Japonią).

Zobacz: Jest nowa Miss Mundialu? Piękna Polka zauroczyła fotoreporterów w Moskwie!

RELACJA Z MECZU PONIŻEJ!

"Dzięki Tobie trenerze uwierzyłem w marzenia!" Najbardziej wzruszające pożegnania Nawałki!

Mecz Polska Senegal - relacja, kto strzelił gola?

Niestety, mecz kończy się porażką Polski :( 2:1 dla Senegalu! Jak piłkarze i trener tłumaczą porażkę? Zobacz tutaj!

Zobacz: Tak Anna Lewandowska pocieszała załamanego Roberta! WZRUSZAJĄCE zdjęcia

Doliczone 4 minuty!

89' rzut rożny dla Senegalu! Przeciwnicy się nie spieszą...

86' GOOOOOL Krychowiaka! 2:1 dla Senegalu!

84' faule w polu karnym Polski! Na szczęście bez rzutu! Senegalczycy grają na czas...

78' dobre wejście Kownackiego, ale łatwe do obronienia.

71' wchodzi Kownacki!

69' okazja dla Polaków - niestety, Arek Milik trafia w słupek!

58' Szczęsny opuszcza bramkę, szansę wykorzystuje Senegal! Niang strzela - 2:0 dla Senegalu!

55' niewykorzystana akcja Łukasza Piszczka na gol :(

49' - rzut wolny w wykonaniu Lewandowskiego! Genialne uderzenie, ale bramkarz Senegalu broni!

Zobacz: Lewandowski załamany po meczu z Senegalem! Jest zły na kolegów? Mamy jego komentarz!

48' - znakomita akcja Lewandowskiego, niestety, został sfaulowany! Żółtka kartka dla Salif Sane'a!

Powinna być czerwona - mówi Szpakowski!

46' - Bednarek, który wszedł za Kubę Błaszczykowskiego, mocno sfaulowany!

Po pierwszej połowie: 1:0 dla Senegalu!

44' Gramy zbyt wolno... Szpakowski:

Nie mamy pomysłu na Senegal...

37' tracimy bramkę! Samobójczy gol Thiago Cionka ;( 1:0 dla Senegalu!

Zobacz: To nie tak miało wyglądać! Oto samobójcza bramka Thiago Cionka na meczu Polski z Senegalem!

33' znów szansa dla Senegelczyków!

Maciej Rybus musi uważać z interwencjami

A tak mecz ogląda para prezydencka!

26' - Senegal znów przy naszej bramce! Milik raz za wolno, raz za szybko - mówią komentatorzy w TVP!

22' - pierwszy strzał dla biało czerwonych, Robert Lewandowski o krok od bramki:

Bardzo trudna piłka - mówi komentator.

19' - ładna akcja Polaków - Zieliński podał do Grosickiego, niestety, Kamil nie trafił.

18' - Senegal z szansą na bramkę, kolejne nieczyste trafienie przeciwnika!

Musimy być czujni, bo ich szybkość jest niebywająca - mówi Szpakowski.

13' - rzut rożny dla Polski. Wciąż 0:0.

12' - rzut wolny dla Senegalczyków! Na szczęście nienajlepszy strzał!

11' - żółta kartka dla Grześka Krychowiaka!

Kartka dla Krychowiaka

6' - rzut rożny dla Senegalu! Polacy wybijają piłkę, szybkie wyjście z pola!

3' - Senegalczycy grają bardzo spokojnie. Polacy również zachowawczo.