Milena Rostkowska-Galant uśmiechnięta
East News

Milena Rostkowska-Galant wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Czy znanej pogodynce uda się wygrać show?

Milena Rostkowska-Galant uśmiechnięta
East News

Milena Rostkowska-Galant wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! To kolejna oficjalnie potwierdzona gwiazda, która już wkrótce wystąpi na tanecznym parkiecie. Czy znana pogodynka skradnie serca widzów swoim tańcem i wygra show? 

Milena Rostkowska-Galant kolejną uczestniczką 11. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Już 6 marca 2020 roku na antenę Polsatu powróci uwielbiane przez Polaków taneczne show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"! Na tanecznym parkiecie pojawi się cała plejada gwiazd, między innymi: Marcin Bosak, Tomasz Oświeciński, Sylwia Lipka, Edyta Zając czy Julia Wieniawa. Komu tym razem uda się zdobyć kryształową kulę? 

Zobacz także: Julia Wieniawa już trenuje do Tańca z gwiazdami? Zaczęła wcześniej niż inni uczestnicy

Milena Rostkowska-Galant od lat związana jest z Telewizją Polsat. Piękna pogodynka bardzo dba o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, co może być jej dodatkowym atutem na tanecznym parkiecie! Uwielbia spędzać czas na siłowni i jak przyznała w jednym z wywiadów, sprawia jej to ogromną frajdę oraz pozwala wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje. Pogodynka jest zatem gotowa na długie treningi taneczne! Czy swoim tańcem zyska sympatię widzów i uda jej się wygrać show? Przekonamy się o tym już niebawem! 

A wy, macie już swoich faworytów? Komu będziecie kibicować w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Czy Milena Rostkowska-Galant ma Waszym zdaniem szanse na wygraną? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W pracy 😊 #lovemyjob #tv #weathergirl #ootd #fashion #stylizacja @p_____i_____o @marella_warszawa

Post udostępniony przez Milena Rostkowska-Galant (@milena_rostkowska_galant)

Już  6 marca piękna pogodynka zatańczy na parkiecie "Tańca z gwiazdami"! 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13