Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

Wiemy, jak Agnieszka Radwańska spędza swój miesiąc miodowy!

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

22 lipca Agnieszka Radwańska wzięła ślub ze swoim ukochanym, Dawidem Celtem. Nie da się ukryć, że był to ślub sezonu! Tenisistka zachwyciła ślubnymi kreacjami (Polecamy: Agnieszka Radwańska miała aż trzy suknie ślubne! Która najładniejsza? ZDJĘCIA), a kwota wydana na jej wesele robi nie mniejsze wrażenie (przeczytaj więcej: Wiemy, ile kosztował ślub Agnieszki Radwańskiej! Ta kwota robi ogromne wrażenie). Teraz zgodnie z tradycją Agnieszka Radwańska i jej mąż obchodzą miesiąc miodowy. Jak go spędzają?

 

Nietypowy miesiąc miodowy Agnieszki Radwańskiej

Po weselu pary często wyjeżdżają w podróż poślubną, by móc się sobą nacieszyć. Ale nie Agnieszka Radwańska i Dawid Celt! Jak informuje se.pl, Agnieszka Radwańska... wróciła na kort! Tenisistka musiała nadrobić zaległości po problemach ze zdrowiem i po weselu. Przygotowuje się bowiem do turnieju w kanadyjskim Toronto, który startuje 7 sierpnia. Potem nie będzie lżej! Okazuje się, że chwilę później będzie walczyć w amerykańskich turniejach: w Cincinnati (14 sierpnia), New Haven (20 sierpnia) oraz w Nowym Jorku US Open (28 sierpnia). Agnieszka Radwańska będzie musiała więc odłożyć podróż poślubną na jesień!

 

Zobacz: Agnieszka Radwańska opowiedziała o swojej teściowej! Czy ma z nią dobry kontakt?

 

Przeczytaj też: "Tym razem trzymałam język za zębami!" Przyjaciółka Radwańskiej komentuje wpadkę przed ślubem

 

Agnieszka i Dawid pobrali się 22 lipca w Krakowie

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

 

Agnieszka Radwańska zamiast lecieć w podróż poślubną... wróciła na kort!

Agnieszka Radwańska
ONS

Więcej na temat Agnieszka Radwańska Dawid Celt
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05