Anna Lewandowska będzie trenować kobiety w ciąży
ONS
Newsy

W ciągu godziny zabrakło miejsc na obóz z Anną Lewandowską! Ile kosztuje tydzień z Anią?

W ciągu godziny zabrakło miejsc na obóz z Anną Lewandowską! Ile kosztuje tydzień z Anią?

Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy, na którym uczestniczki trenują i uczą się, jak się zdrowo odżywiać. Widać fanów Lewandowskiej przybywa, bo na zimowy obóz, który zacznie się 30 stycznia 2016 roku, 100 miejsc sprzedało się w jedną godzinę! Sama Lewandowska nie mogła w to uwierzyć. 

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA ZIMOWY OBÓZ 2016!🙉
Nie dowierzam... W ciągu 1 godziny rozeszło się blisko 100 miejsc na obóz w#dojostarawieś Cieszę się i dziękuję za zainteresowanie - to oznacza jedno... Chyba muszę pomysleć o dodatkowym terminie na lato🙈🙊 Tym co się udało zapisać... do zobaczenia 30 stycznia! Już nie mogę się doczekać 

A jaka jest cena takiego obozu w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”?

6 dni to koszt 2900zł!

Obóz z Anną Lewandowską

W cenie są treningi z Anną Lewandowską i nie tylko. To również wykłady na temat zdrowego żywienia prowadzone przez Anię (aLewandowska do zdrowego żywienia przykłada dużą wagę. Pamiętacie: „Przecież ja nie jem pieczywa” - Anna Lewandowska tłumaczy się z latania helikopterem po bułki) i odnowa biologiczna. 

To już kolejny taki obóz z żoną Roberta Lewandowskiego. Obozy odbywają się dwa razy do roku w wakacje oraz zimą w trakcie ferii. Ale chyba pierwszy raz tak szybko rozeszły się miejsca. 

To świadczy o tym, jaką popularnością cieszy się Ania i że za możliwość przebywania oraz ćwiczeń z nią dziewczyny zapłacą każdą cenę. Z drugiej strony uczestniczki obozów chwalą je, że nigdy się nie nudzą, mają mnóstwo zajęć. A zdrowe żywienie okazuje się smaczne...

Czasem na taki obóz wpada odwiedzić żonę Robert Lewandowski i jest to możliwość spotkania mistrza! Czy tym razem również tam będzie? Na pewno Ania zdradzi to na swoim Instagramie :). Trenerka często pokazuje ich wspólne zdjecia (Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest! Musicie zobaczyć stylizację piłkarza).

Zobacz: Ania Lewandowska wystroiła się na kolację z mężem, ale fani zobaczyli coś innego...

Ania cieszy się z tego, że tak szybko sprzedały się miejsca na jej obóz treningowy:

 

 

 

Anna Lewandowska z Robertem Lewandowskiem razem na spacerze:

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na zgrupowaniu przed meczem
East News

Anna Lewandowska trenuje:

Anna Lewandowska - trening
ons.pl

 

EAST NEWS
Newsy
Dziś Światowy Dzień Zdrowego Jedzenia, a u nas... RANKING mistrzów (zdrowej) kuchni!
Dziś Światowy Dzień Zdrowego Jedzenia, a u nas... RANKING mistrzów (zdrowej) kuchni!
Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
290 tys. złotych w 20 minut! To kolejny rekord Anny Lewandowskiej! Za co?
"Serwer ledwo żyje"

Nie ma już miejsc na zimowy obóz Anny Lewandowskiej! Trenerka poinformowała na swoim profilu, że wszystkie - a było ich aż 100 - sprzedały się w zaledwie 20 minut! To rekordowy wynik. Obozy treningowe Lewandowskiej cieszą się wielką popularnością, lecz w tym roku fani trenerki przeszli sami siebie. Zobacz też: Anna Lewandowska ma w końcu jedną z najdroższych toreb na świecie! Jej cena? Można za to kupić NOWY samochód! Z roku na rok jesteście coraz szybsi! Niestety miejsca na mój obóz się już skoczyły - blisko 100 miejsc w 20 minut! Serwer ledwo żyje, skrzynka mailowa zapchana! Aaaaaaaaaa! Widzimy się już 29.01.2017!!!! Zimowy obóz Anny Lewandowskiej - miejsce, cena, program Najbliższy obóz treningowy Lewandowskiej odbędzie się w terminie 29.01.2017 – 05.02.2017. Uczestnicy spotkają się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”, gdzie po okiem Anny Lewandowskiej oraz jej ekipy będą walczyć o dobrą formę. Zaplanowano treningi, wykłady, zdrowe posiłki, odnowę biologiczną oraz specjalistyczne konsultacje. Ile kosztuje trening po okiem gwiazdy fitnessu? Niemało! Na cenę składa się wpisowe wysokości 500 zł, a następnie podzielona na dwie raty kwota 2400 zł. Mimo tego, chętnych nie brakuje! Miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki!   Polecamy: Ćwiczenia na większy biust – zestaw 3 ćwiczeń oraz pompki do wykonywania w domu     Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej sprzedały się w 20 minut! To kolejny sukces znanej trenerki! Brawo, Ania!

Anna Lewandowska proponuje trening za 49 złotych!
Newsy
2900 zł za trenowanie z Anną Lewandowską? Jest też tańsza opcja! Nie zgadniecie, za ile!
Nie trzeba być bogaczem, żeby ćwiczyć z Anią

Trening z Anną Lewandowską za 49 złotych? Jak najbardziej. Już 5 marca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się trening fitness Karate Cardio z Anną Lewandowską . Okazuje się, że nie trzeba płacić 2900 zł i jechać na zimowy obów, żeby poćwiczyć z gwiazdą! Trening z Anną Lewandowską - różne warianty Za 6 dniowy obóz zimowy w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” z luksusowym zakwaterowaniem, prezentami i wyżywieniem przygotowanym według zaleceń Lewandowskiej trzeba zapłacić aż 2900 złotych, ale chętnych nie brakuje. Za każdym razem bilety sprzedają się znakomicie!  Jeśli jednak kogoś nie stać na obóz, a chciałby trenować z Anną, na pewno spodoba mu się opcja treningu w Łodzi za 49 złotych ! Ilość miejsc ograniczona, a więc warto się spieszyć.    Zobacz także:  „Mam takie, to w tym chodzę! Masakra...”. Anna Lewandowska odpowiada na zarzuty, że reklamuje buty na Facebooku   Trening z Anną Lewandowską już za 49 zł w Łodzi! Inni mogą wykupić miejsce na obozie za 2900 zł. Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner