Anna Lewandowska będzie trenować kobiety w ciąży
ONS

W ciągu godziny zabrakło miejsc na obóz z Anną Lewandowską! Ile kosztuje tydzień z Anią?

Anna Lewandowska będzie trenować kobiety w ciąży
ONS

Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy, na którym uczestniczki trenują i uczą się, jak się zdrowo odżywiać. Widać fanów Lewandowskiej przybywa, bo na zimowy obóz, który zacznie się 30 stycznia 2016 roku, 100 miejsc sprzedało się w jedną godzinę! Sama Lewandowska nie mogła w to uwierzyć. 

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA ZIMOWY OBÓZ 2016!🙉
Nie dowierzam... W ciągu 1 godziny rozeszło się blisko 100 miejsc na obóz w#dojostarawieś Cieszę się i dziękuję za zainteresowanie - to oznacza jedno... Chyba muszę pomysleć o dodatkowym terminie na lato🙈🙊 Tym co się udało zapisać... do zobaczenia 30 stycznia! Już nie mogę się doczekać 

A jaka jest cena takiego obozu w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”?

6 dni to koszt 2900zł!

Obóz z Anną Lewandowską

W cenie są treningi z Anną Lewandowską i nie tylko. To również wykłady na temat zdrowego żywienia prowadzone przez Anię (aLewandowska do zdrowego żywienia przykłada dużą wagę. Pamiętacie: „Przecież ja nie jem pieczywa” - Anna Lewandowska tłumaczy się z latania helikopterem po bułki) i odnowa biologiczna. 

To już kolejny taki obóz z żoną Roberta Lewandowskiego. Obozy odbywają się dwa razy do roku w wakacje oraz zimą w trakcie ferii. Ale chyba pierwszy raz tak szybko rozeszły się miejsca. 

To świadczy o tym, jaką popularnością cieszy się Ania i że za możliwość przebywania oraz ćwiczeń z nią dziewczyny zapłacą każdą cenę. Z drugiej strony uczestniczki obozów chwalą je, że nigdy się nie nudzą, mają mnóstwo zajęć. A zdrowe żywienie okazuje się smaczne...

Czasem na taki obóz wpada odwiedzić żonę Robert Lewandowski i jest to możliwość spotkania mistrza! Czy tym razem również tam będzie? Na pewno Ania zdradzi to na swoim Instagramie :). Trenerka często pokazuje ich wspólne zdjecia (Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest! Musicie zobaczyć stylizację piłkarza).

Zobacz: Ania Lewandowska wystroiła się na kolację z mężem, ale fani zobaczyli coś innego...

Ania cieszy się z tego, że tak szybko sprzedały się miejsca na jej obóz treningowy:

 

 

 

Anna Lewandowska z Robertem Lewandowskiem razem na spacerze:

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na zgrupowaniu przed meczem
East News

Anna Lewandowska trenuje:

Anna Lewandowska - trening
ons.pl

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36