Masterchef Junior, jurorzy: Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler
EastNews
Newsy

Pasztet z gęsich wątróbek, owoce morza... Michel Moran zdradza, co znajdzie się na jego wigilijnym stole!

Pasztet z gęsich wątróbek, owoce morza... Michel Moran zdradza, co znajdzie się na jego wigilijnym stole!

Cała trójka jutów Michel Moran, Ania Starmach i Mateusz Gessler już weszli na plan, by kręcić odcinki nowego "MaterChefa Juniora". Z tej okazji spytaliśmy Michela Morana jak, wygląda u niego Wigilia. Okazuje się mistrz kuchni na ten dzień zamyka swoją restaurację w Warszawie - Bistro de Paris i świętuje z rodziną. Przy jego wigilijnym stole zasiada żona Halina i jej dzieci z wnukami. Niewiele osób wie, że Michel jest już poczwórnym dziadkiem. 

Halina sprawiła, że wykonałem duży skręt w życiu, ale czuję, że sunie ono po odpowiednich torach. Moje dzieci mieszkają za granicą, ale dzięki dzieciom mojej żony stałem się szczęśliwym dziadkiem. Ostatnio zabraliśmy z Haliną trzech wnuków do Alicante na weekend. To była wielka przyjemność pokazać im kraj, z którego pochodzę. Bo moi rodzice przyjechali do Paryża właśnie z Hiszpanii", mówi Michel.

Widzicie ten wzrok Magdy Gessler? "Wygląda to jak treść żołądka"! Mamy zwiastun nowego odcinka MasterChef

Michel Moran - zdradził czego nienawidzi!

Moran zdradził też , co je na święta.

Nie mogę się przekonać do buraków i do kompotu", zdradził.

We Francji świąteczna kolacja wygląda inaczej niż w Polsce. Tam nie ma tradycyjnych 12. potraw. Je się więcej owoców morza, przegrzebki, ostrygi. Ale też potrawy, które są niecodzienne, jak słynny tradycyjny francuski pasztet - foie gras z wątróbek kaczych i gęsich.  Michel nie widzi tym nic osobliwego. To kwestia zwyczajów i kultury kraju. 

 

Party Piraci z Karaibów
Mat. prasowe

 

 

Jurorzy MasterChefa Juniora

Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler na prezentacji wiosennej ramówki TVN
ONS

 

Jurorzy MasterChefa Juniora

Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler w programie MasterChef Junior
TVN Media

Natalia Paździor wygrała MasterChef Junior
Facebook/Natalia Paździor & MasterChef Junior Polska TVN
TV-Show
Zwycięzcą MasterChef Junior jest Natalia! Oto najlepiej gotujące dziecko w Polsce
Zobacz naszą relację NA ŻYWO

Dziś wieczór na antenie TVN obejrzeliśmy wielki finał MasterChef Junior i poznaliśmy najlepiej gotujące dziecko w Polsce! Do walki stanęła dwójka niesamowitych dzieciaków: 11-letnia Natalia Paździor i 12-letni Kuba Tomaszczyk , którzy w ostatnich tygodniach pokonali pozostałych 12 uczestników show. Wygrała Natalka, która zachwyciła jurorów. Poziom był jednak bardzo wyrównany. I młodzi kucharze razem zasłużyli na miano prawdziwych szefów kuchni i to naprawdę wielkiego formatu. Zobacz, co się działo tego wieczora w kuchni MasterChefa Juniora!   Poniżej zapis naszej relacji   22.02 Zobaczcie jak się cieszy zwyciężczyni show - Natalka Paździor!   21.55 Mateusz Gessler już pogratulował zwyciężczyni na Facebooku!   21.32 Moje marzenia się spełniły. O TAK, TAK, TAK! - dziewczynka jest naprawdę szczęśliwa. - To najważniejszy i najleszy dzień w moim życiu. Na widowni zaś szaleństwo! Na scenę wchodzą rodziny. Przyjechał też tata Natalki, który pracuje za granicą i którego widziała ostatni raz na... Boże Narodzenie. Rodzice są dumni z dzieciaków.   21.29 W ręku Michela już jest statuetka. Ania trzyma czek, Mateusz wycieczkę... I nadszedł ten moment! Zwycięzcą pierwszego MasterChefa Juniora w Polsce jest.... (długa przerwa) NATALIA!!!!!   21.28 Werdykt? Decyzja już podjęta!!! Ale najpierw prezenty od sponsorów. To robot kuchenny.   21.26 Wracamy po przerwie i czekamy na tę najważniejszą w całym programie chwilę. Za chwilę Mateusz, Michel i Ania powiedzą, kto jest najlepiej gotującym dzieckiem w Polsce!!!   21.24 Chwila i sytuacja się odwraca - plebiscyt Party.pl w tej chwili wygrywa Kuba! Ale emocje :)   21.18 W naszym plebiscycie wygrywa Natalka, ma prawie 500 głosów (56 proc.), czy ją też wybiorą...

Kto wygrał program MasterChef?
TV-Show
Znamy zwycięzcę szóstej edycji programu "MasterChef"! Kto wygrał?
Co wydarzyło się w finale show? Zobacz!

Za nami finał szóstej edycji programu "MasterChef" w TVN! O zwycięstwo walczyli trzej doskonali kucharze - Mateusz Guncel, Damian Sobek oraz Mateusz Zielonka. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Mateusz Zielonka. W nagrodę otrzymał statuetkę MasterChefa, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kulinarnej. Gratulacje! Mateusz Zielonka zwycięzcą szóstej edycji MasterChef! W pierwszym etapie kucharze musieli stawić czoła... warzywom i ugotować wegetariańskie danie. Najwięcej problemów na samym początku miał Mateusz Zielonka, który nie miał pomysłu na potrawę. Jednak po pierwszym pojedynku pożegnał się Damian Sobek.  W ścisłym finale Mateusz Guncel i Mateusz Zielonka musieli przygotować aż 5 dań degustacyjnych. Pierwsze na stole jurorskim miało pojawić się już po 20 minutach! Panowie świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, ale jurorzy - Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach mieli za zadanie wybrać najlepszego.  Szóstą edycję wygrał Mateusz Zielonka!  Kim jest Mateusz Zielonka? Zwycięzca szóstej edycji MatserChefa jest nie tylko zapalonym kucharzem, ale również surferem i snowboardzistą. Pochodzi z Wrocławia. Udział w show TVN traktował jako przygodę.  Oglądaliście? :) Zobacz także: To największa faworytka "MasterChefa"? Michel Moran zdradził, jakie szanse na wygraną ma córka Macieja Kuronia! Mateusz Guncel zajął 2. miejsce!  Damian Sobek zajął trzecie miejsce! Mateusz Zielonka wygrał szóstą edycję programu!

Anna Starmach, Michel Moran, Magda Gessler
ons.pl
TV-Show
Już wiosną ruszy "MasterChef Junior"! Kto zasiądzie w jury programu?
Już wiosną ruszy "MasterChef Junior"! Kto zasiądzie w jury programu?

Już wiosną 2016 roku na antenie TVN pojawi się nowy show kulinarny "MasterChef Junior"! Będzie to zupełnie nowa odsłona dobrze znanego w Polsce programu o gotowaniu, z tą różnica, że tym razem o tytuł MasterChefa walczyć będą dzieci! Kto zasiądzie w jury "MasterChef Junior"? W dziecięcej wersji programu pojawią się uczestnicy w wieku od 8-13 lat, którzy będą ze sobą rywalizować na podobnych zasadach, co ich dorośli koledzy z "MasterChefa" . Program był już hitem w wielu krajach, a teraz pora na Polskę! Właśnie ruszają pierwsze castingu do programu (22.11 - Kraków, 27.11 - Gdańsk, 29.11 - Warszawa, 01.12 - Poznań). Nie wiadomo jeszcze kto zasiądzie w jury show. Czy będą to te same osoby, które oceniają dorosłych uczestników programu  - czyli  Magda Gessler , Ania Starmach i Michel Moran ? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać. Nie podano także informacji kto poprowadzi show. Kogo widzielibyście w tej roli? I czy program będzie hitem także w naszym kraju? Zobacz też: Kuba Wojewódzki naśmiewa się z nowej reklamy z Magdą Gessler! Dlaczego?   Kto zostanie jurorem "MasterChef Junior"? Czy będzie to Ania Starmach, Michel Moran i Magda Gessler?  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner