Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

Michał Figurski nie wróci szybko do pracy. Kto mu teraz pomoże?

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

Michał Figurski walczy o powrót do zdrowia. Jego rehabilitacja po wylewie, które przeszedł w połowie września, może potrwać nawet kilkanaście miesięcy.

Czy Michał Figurski wróci do pracy?

Na to pytanie nikt dzisiaj nie zna odpowiedzi. Stacja Polsat News, w której Michał prowadził do tej pory program „WidziMiSię" znalazła już zastępstwo. Michał wciąż jest w szpitalu. Musi teraz liczyć na wsparcie najbliższych. Wśród tych osób są: jego siostra Ola, jego obecna dziewczyna Jagna Błażejewska, a także... była żona Odeta Moro. Choć para rozwiodła się rok to Odeta razem z córką Sonią odwiedzają często Michała w szpitalu.

Stoję u jego boku i pomogę mu w każdej sytuacji. On o tym dobrze wie! - mówi „Fleszowi"  Moro.

Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz" parę wiąże nadal mocno wspólne dziecko, a także wspólne... kredyty! Odeta i Michał nie zdążyli po rozwodzie zrobić podziału majątku. A nagle dziennikarz ciężko zachorował. Odeta będzie musiała wziąć teraz zapewne na swoje barki większość ich wspólnych finansowych zobowiązań i być może jeszcze pomóc byłemu mężowi po powrocie ze szpitala do domu. Figurski będzie pod stałą opieką lekarzy do końca roku w szpitalu przy ul. Banacha. Ostatnio po raz pierwszy od czasu wybudzenia ze śpiączki farmakologicznej zamieścił z wpis na swoim profilu na Facebooku - chciał w ten sposób gorąco podziękować polskiej służbie zdrowia za uratowanie mu życia.
 

Trzymamy kciuki za dziennikarza i jego szybki powrót do zdrowia!

 

Odeta Moro i Michał Figurski byli małżeństwem 12 lat

Odeta Moro, Michał Figurski
ONS

 

Odeta Moro na pokazie mody

Odeta Moro w czarnej skórzanej sukience
ONS

 

Michał Figurski przed chorobą na zawodach kulinarnych z córką Sonią (z lewej strony)

Michał Figurski na III Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy

Więcej na temat Odeta Moro Michał Figurski
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01