Michał Figurski przeszedł drugą operację
ONS

Michał Figurski przeszedł drugą operację. Dziennikarz wciąż jest w śpiączce

Michał Figurski przeszedł drugą operację
ONS

Michał Figurski musiał przejść drugą operację. Według informacji "Super Expressu", dziennikarz trafił wczoraj na stół operacyjny przez jego kłopoty z krzepliwością krwi.

"Krwiak powstał samoistnie. Mógł być wynikiem nadciśnienia albo kłopotów związanych z krzepliwością krwi. Nie był to tętniak", informuje tabloid.

Michał Figurski walczy o życie

Okazuje się, że Michał Figurski przeszedł wczoraj drugą operację. Od razu po niej został znów wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Będzie w niej utrzymywany przez najbliższe kilka dni. Przyjaciel Figurskiego z Polsatu przyznaje, że sytuację pogorszył problem z krzepliwością krwi u dziennikarza.

"On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy... Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia"

Niepokojące informacje o stanie zdrowia Michała Figurskiego, który w niedzielę trafił do szpitala, wzbudziły wielkie emocje wśród jego przyjaciół i znajomych. Wśród osób, które dodają otuchy koledze znaleźli się Karolina Szostak i Bartosz Węglarczyk. Wczoraj dołączył do nich również Kuba Wojewódzki. Zobacz: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego:"Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"

Michał Figurski trafił do szpitala

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv


Michał Figurski z partnerką
Michał Figurski z nową dziewczyną na premierze filmu "Disco Polo"


Michał Figurski

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51