Michał Żebrowski narzeka na zarobki. Ile zarabia Michał Żebrowski? Teatr 6. Piętro lokalizacja
ONS
Newsy

Żebrowski narzeka na zarobki: Daleko mi do satysfakcji

Michał wyżalił się w luksusowym miesięczniku

W spektaklach wystawianych w teatrze Michała Żebrowskiego pojawia się prawdziwa elita gwiazd - Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych. Wydawać się może że Tetar 6. PIętro również z racji idealnej lokalizacji (ma siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki) finansowo pokrywa wszystkie wymagania aktora. Tymczasem jest zupełnie inaczej.

W rozmowie z miesięcznikiem "Forbes" Żebrowski podsumował ostatni rok działalności Teatru 6. Piętro, i trochę ponarzekał:

- Udało mi się to, co zaplanowaliśmy, ale finansowo daleko mi do satysfakcji. Gdybyśmy mieli kolejne sceny, moglibyśmy grać znacznie więcej. Głównie inne gatunki. To, że nie mamy nowej sali, bardzo nas ogranicza.


Żebrowski w dalszej rozmowie mówi wprost, że teatr powinien być biznesem, bo jego istotą zawsze było pokazanie przedsięwzięcia jak największej liczbie ludzi.

Ostatnio na podobną nostalgię pokusiła się Małgorzata Kożuchowska. Zobacz: "Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, a się nie zwróciło"

Gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego na premierze spektaklu:

AKPA
Newsy
Żebrowski: Moja żona jest piękniejsza od Anji Rubik
Zgadzacie się z opinią aktora?

Chociaż żona Michała Żebrowskiego dość rzadko pokazuje się publicznie, to kiedy na oficjalnej imprezie pojawi się u boku sławnego męża od razu wywołuje ogromne zainteresowanie mediów. Tak też było na uroczystej premierze sztuki "Central Park West" w Teatrze 6. Piętro, gdzie Aleksandra Adamczyk zachwyciła swoim wyglądem. Żona współtwórcy i dyrektora teatru ubrana w krótkie szorty i marynarkę wysadzaną kamieniami prezentowała się świetnie. Wiele osób zauważyło również podobieństwo Adamczyk do... supermodelki Anji Rubik. Wśród nich znalazł się Michał Żebrowski: - Cóż, chciałbym podziękować Anji Rubik za to, że reklamuje Teatr 6. Piętro - żartuje w rozmowie z magazynem "Flesz". Dumny Żebrowski sprostował również na łamach "Show", że jego żona jest " jeszcze piękniejsza od modelki ". Zgadzacie się z oceną Michała Żebrowskiego? Zagłosujcie w sondażu poniżej : '); //--> kb

	Piotr Fronczewski
ONS
Newsy
Piotr Fronczewski walczy o zdrowie! Aktor trafił do szpitala!
Co się stało?

Piotr Fronczewski jest ciężko chory. Dziś w mediach pojawiły się bardzo smutne wiadomości dotyczące uwielbianego przez widzów aktora. Jak informuje "Super Express" gwiazdor serialu "Rodzina zastępcza" czy kultowej "Akademii Pana Kleksa" pod koniec minionego tygodnia w poważnym stanie trafił do szpitala. Według doniesień dziennika,  w czasie kiedy 72-letni Piotr Fronczewski walczy o zdrowie pod opieką specjalistów, dyrektor Teatru 6. piętro, Michał Żebrowski, odwołał spektakle z udziałem aktora. Co mówi o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego?   KOMENTARZ MICHAŁA ŻEBROWSKIEGO POD WIDEO Żebrowski odwołał spektakle z udziałem Piotra Fronczewskiego Piotr Fronczewski w Teatrze 6. Piętro grał w spektaklu "Słoneczni chłopcy". Niestety, w związku ze złym stanem zdrowia aktora, Michał Żebrowski musiał odwołać zaplanowane występy. Co mówi o całej sytuacji? Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki . Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! - Michał Żebrowski powiedział w rozmowie z "SE". Koledzy z teatru przyznają jednak, że nie wiadomo nawet czy Piotr Fronczewski wróci do pracy jesienią. Informacje dotyczące stanu zdrowia aktora zasmuciły jego serialową córkę z "Rodziny zastępczej".  Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło- powiedziała Monika Mrozowska.  My również życzymy dużo zdrowia!   Zobacz także:  Zwolnienie szpitalne – co warto o nim wiedzieć?   Piotr Fronczewski trafił do szpitala.   Według doniesień medialnych aktor jest ciężko chory. Przedstawienia z udziałem Piotra Fronczewskiego zostały odwołane.

Aleksandra Żebrowska po ciąży na premierze w Teatrze 6 Piętro
ONS
Newsy
WOW! Bardzo szczupła Aleksandra Żebrowska TYDZIEŃ po porodzie
Najszybszy powrót na salony po ciąży?

Wczoraj w Teatrze 6 Piętro odbyła się premiera spektaklu "Słoneczni Chłopcy". Pojawiło się na nim kilkanaście gwiazd, a także polityków, którzy przyjaźnią się z właścicielem teatru, Michałem Żebrowskim . Przypomnijmy: Plejada gwiazd i polityków na premierze u Żebrowskiego Jednak wszystkie oczy były zwrócone na żonę Michała, Aleksandrę . Żebrowska zaledwie tydzień (!) temu urodziła, a wczoraj zachwyciła wszystkich bardzo szczupłą figurą i doskonałą formą. W czarnej krótkiej sukience wyglądała znakomicie i aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilkanaście dni temu była w ciąży. Dumny Żebrowski pozował z żoną na ściance, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Musimy przyznać, że to jeden z najszybszych powrotów w show-biznesie na salony po ciąży - i jakże efektowny! Tak Aleksandra Żebrowska wygląda tydzień po porodzie. Imponujący powrót? Zobacz: Żona Żebrowskiego urodziła - znamy imię dziecka Gwiazdy na premierze "Słonecznych Chłopców":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner