Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia - główne
Rozważny i romantyczny
1/6
Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia - główne

 

Jest bardzo nieśmiały, ale pragnie poznać tę jedyną. Poznajcie Michała, uczestnika nowej - 5. edycji "Rolnik szuka żony"! Mężczyzna już niedługo skończy 30 lat, więc przyszedł czas, żeby zmienić swoje życie. Do programu TVP 1 zgłosiła go siostra. A Michał nie miał nic przeciwko temu.

 

Zobacz: Ma 26 lat, kocha robić zdjęcia i liczy na szczerość... Poznajcie Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" WYWIAD

 

Michał ma własne gospodarstwo, pomagają mu rodzice i brat. Jest zafascynowany rolnictwem. Uwielbia jeździć samochodem, zwłaszcza terenowym. Nie uprawia sportów. Czyta magazyny branżowe, lubi spotykać ze znajomymi. 

Na jaką dziewczynę czeka? Czy ma jakieś oczekiwania? Przeczytaj wywiad z Michałem! Tylko u nas!

 

Zobacz także: Pisze wiersze, marzy o podróży poślubnej - poznajcie Grzegorza z "Rolnik szuka żony 5"! Ma duszę romantyka... WYWIAD

 

Jeśli chcesz napisać do Michała list:

 

- zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skr. poczt. 67, 02-741 Warszawa. U.P. 121, z imieniem na kopercie: MICHAŁ.

 

Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie: www.rolnikszukazony.tvp.pl

 

Zobacz: Justyna może być gwiazdą "Rolnik szuka żony 5"! Po tym, co nam opowiedziała o sobie jesteśmy pewni, że warto do niej napisać!

 

 

2/6
Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia

 

Do programu zgłosiła pana siostra. Jak Pan zareagował na ten pomysł?

Spokojnie, nie było, że to niespodzianka. Sam jakoś odwagi nie miałem, siostra mnie zgłosiła, więc podjąłem decyzję, że trzeba wziąć udział, akurat może się uda.

 

Czyli rozumiem, że zachęciły Pana sukcesy innych par, które wzięły udział w show?

Tak, to na pewno zachęca. Nie do końca oglądałem poprzednie edycje, bo wiadomo, to czas pracy, nie zawsze można było sobie pozwolić na oglądanie, ale coś widziałem na pewno.

3/6
Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia

 

Co na to Pańska rodzina? Być może będzie pan niedługo gwiazdą telewizji...

Oni to przyjmują spokojnie, na pewno chcieliby, żebym znalazł miłość, powtarzają to od dłuższego czasu, mówią, że to już czas. Ja sam już czuję, że to ten czas znaleźć jedną jedyną, wiek już jest odpowiedni...

 

Nie wyobraża sobie pan życie poza wsią?

Była już taka sytuacja, kiedy kobieta nie chciała mieszkać na wsi, ale sobie tego nie wyobrażam, bo jednak to jest i hobby i od dłuższego czasu to się rozwija. Szkoda byłoby to zostawić. Wszystko przemawia za tym, żeby zostać na tej wsi.

4/6
Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia

 

A dlaczego więc warto z panem zamieszkać na wsi?

Musiałbym się nad tym chwilę zastanowić, ale myślę, że same krajobrazy, samo otoczenie, one same już przekonują. I oczywiście społeczność na wsi - jest taka bardziej zgrana, bardziej zorganizowana, prawie wszyscy się znają, także inaczej jest niż w mieście, na pewno.

Jak sam pan mówi, bywa pan onieśmielony w stosunku do kobiet, mało odważny. Czy udział w programie miałby coś zmienić w tej kwestii?

Myślę, że blokada się zmieni, człowiek będzie odważniejszy, będzie bardziej pewny siebie, takie sytuacje zmieniają człowieka na plus.

5/6
Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia

 

A propos odwagi - wymarzona kandydatka...? 

To kolejne trudne pytanie. Myślę, że wygląd też się co nieco liczy, ale charakter jest najważniejszy. Wiadomo. Ale mężczyzna patrzy też pod względem wyglądu. Nie ukrywam tego, ale najbardziej jednak na charakter, musi być dobry, wyrozumiały....

 

Ceni pan sobie również szczerość. Liczy pan na swoją intuicję w programie co do dziewczyn i ich zamiarów?

Wiadomo, różnie może się zdarzyć, jak to w programach bywa, to nie ulega wątpliwości. Trzeba wziąć pod uwagę. Mam nadzieje, że moja intuicja nie będzie mnie zawodzić. Trzeba jednak pozytywnie myśleć i iść do przodu. 

 

Dziękuję za rozmowę. 

6/6
Michał z Rolnik szuka żony 5, kim jest, zdjęcia

 

Warto dodać, że do tej pory Pan Michał był w jednym poważniejszym związku, który trwał rok i rok temu się zakończył. Anię poznał na dyskotece. Po dłuższym czasie oboje stwierdzili, że to nie jest to. 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony