Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz Ich Troje. Była żona muzyka komentuje!
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy

Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na 25-lecie "Ich Troje". Muzyk się tłumaczy, a była żona odpowiada! 

W minioną sobotę odbył się wielki koncert "Ich Troje". Dominika Tajner nie ukrywała rozczarowania brakiem zaproszenia na jubileusz. "To jest bardzo niewdzięczna rola" komentował Michał Wiśniewski. Była żona wokalisty zareagowała!

Dominika Tajner ma żal do Michała Wiśniewskiego? W minioną sobotę w Mrągowie odbył się wielki jubileusz "Ich Troje". Z okazji 25-ecia zespołu na scenie razem z Michałem Wiśniewskim zaśpiewały m.in. Justyna Majkowska, Anna Świątczak oraz Doda. Pod sceną Michała Wiśniewskiego wspierała jego ukochana żona, Pola. Wśród publiczności zabrakło jednak Dominiki Tajner. Była żona artysty publicznie skomentowała brak zaproszenia na imprezę!

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim. Zdradziła, jak dziś wygląda ich relacja. TYLKO U NAS!

Dominika Tajner komentuje brak zaproszenia na jubileusz "Ich Troje"

W miniony weekend Michał Wiśniewski miał powody do radości. Lider "Ich Troje" w Mrągowie świętował 25-lecie swojego zespołu. Michał Wiśniewski wystąpił w duecie z Dodą i razem z Justyną Majkowską zaśpiewał wielki hit sprzed lat "Wypijmy za to". Na widowni nie mogło zabraknąć również Poli, żony lidera "Ich Troje"- zakochani publicznie wyznali sobie miłość!

Co ciekawe, tuż przed rozpoczęciem jubileuszu głos zabrała Dominika Tajner, która przez kilka lat była menedżerką "Ich Troje". Była żona Michała Wiśniewskiego nie ukrywała zaskoczenia brakiem zaproszenia do Mrągowa. 

Za parę minut zaczyna się kolejny jubileusz Ich Troje w Polsacie. Trzymam za was mocno kciuki, chociaż muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux pas, ponieważ ja ten zespół prowadziłam sześć lat, z tego co dobrze pamiętam, a na jubileusz zaproszona nie zostałam. Mam nadzieję, że to jakieś głupie przegapienie. Tak czy inaczej, Michał, Jacek, Ania, trzymam za was mocno kciuki- Dominika Tajner wyznała podczas relacji na InstaStories. 

Michał Wiśniewski już odpowiedział byłej żonie! 

Zobacz także: Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska całują się na ściance. Ależ oni są zakochani 

Michał Wisniewski i Pola Wiśniewska 25-lecie Ich troje
VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski w rozmowie z reporterem portalu Pomponik skomentował zarzut byłej żony i zdradził, dlaczego Dominika Tajner nie otrzymała zaproszenia na jubileusz "Ich Troje". 

Dziwnie to zabrzmi, ale to jest bardzo niewdzięczna rola, zapraszanie byłych żon na swój jubileusz. Dominika, ja mam nadzieję, że bierzesz to pod uwagę. Kiedy śpiewasz piosenkę dla swojej żony, to jest mega niefajne. Dla mnie najważniejsze jest samopoczucie Poli i mam nadzieję, że czuła się dobrze. (...) Ja z Dominiką mogę się w każdej chwili zobaczyć i ona o tym bardzo dobrze wie- Michał Wiśniewski powiedział dla pomponik.pl.

Zobacz także: Michał Wiśniewski zaśpiewał z Etiennette i Xavierem. Fani: "One mają talent, pielęgnuj to"!

Michał Wiśniewski tańczy z żoną Polą
VIPHOTO/East News

Tłumaczenie lidera "Ich Troje" nie przekonało jednak Dominiki Tajner! Była żona Michała Wiśniewskiego odpowiedziała mu w relacji na InstaStories.

Michał, gadasz trochę głupoty, bo po pierwsze — nie jesteś sam w zespole Ich Troje. Ja tym zespołem zajmowałam się sześć lat. Śpiewa z tobą jedna była żona, jeszcze niedawno śpiewała druga była żona. Poza Magdą i tu się zgadzam, że nie miałeś z nią kontaktu. Mnie zapewniałeś, że zawsze możemy na siebie liczyć, kolegujemy się i tak dalej. Ale to w ogóle nie o to chodzi. I pewnie bym nie przyjechała, bo nie mam specjalnie czasu- mówiła Dominika Tajner. Ale jednak uważam, że niezaproszenie mnie jako osoby, która zajmowała się i poświęciła się temu zespołowi przez sześć lat, to takie trochę niesmaczne i trochę małe faux pas, jak dla mnie. Nie czuję się absolutnie urażona, obrażona, ale musiałam to nagrać, bo twoi fani trochę mnie do tego zmotywowali- dodała. 

 Myślicie, że Dominika Tajner powinna otrzymać zaproszenie na jubileusz "Ich Troje"?

Zobacz także: 25-lecie "Ich Troje": Michał Wiśniewski wyznaje miłość Poli Wiśniewskiej ze sceny! 

Dominika Tajner wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu
Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News
Newsy
"To małżeństwo było od roku fikcją" Zaskakujące kulisy rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego!
"To małżeństwo było od roku fikcją" Zaskakujące kulisy rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego!

Kryzys w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego trwał już od roku? W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia, według których związek lidera "Ich Troje" od wielu miesięcy był fikcją. Jak informuje "Super Express" między Dominiką a Michałem nie układało się od dawna, jednak żona wokalisty miała nadzieję, że dzięki jej występom w "Tańcu z Gwiazdami" ich uczucie odżyje na nowo. Niestety, dziś wiemy już, że tak się nie stało, a Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Kulisy rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego "Super Express" informuje, że problemy w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego pojawiły się wiele miesięcy temu.  To małżeństwo było od roku fikcją- twierdzi dziennik.  Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała, że jest zaskoczona wnioskiem rozwodowym, ale według doniesień dziennika, żona muzyka już wcześniej mogła wiedzieć, że Michał Wiśniewski chce się rozstać. Według informatora dziennika Dominika liczyła, że jej występy w "Tańcu z Gwiazdami" pomogą im wyjść z kryzysu.  Nie ukrywała, że między nimi jest źle. Nieraz o tym mówiła w kulisach show. Ale myślała, że jak Michał zobaczy ją w innej odsłonie, to uczucie odżyje. Chciała, aby się o nią trochę postarał, poczuł odrobinę zazdrosny... Miała nadzieję, że wyjdzie jej to na dobre, że pozew zostanie wycofany- powiedział informator "SE". Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień dotyczących rozstania z Dominiką Tajner. Dziennik zauważa jednak, że czwarta żona lidera "Ich Troje" zmieniła już status na Facebooku i oznaczyła, że jest "wolna". Zobacz także:  Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego ostro komentuje jego czwarty rozwód! Kryzys w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego trwał od roku? Dominika Tajner zaledwie kilka dni temu...

Tajner Wiśniewska
Newsy
TYLKO U NAS: Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Mamy komentarz Dominiki!
TYLKO U NAS: Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Mamy komentarz Dominiki!

Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Emocje wokół zaskakującego rozstania Dominiki Tajner i lidera zespołu "Ich Troje" nie opadają. Ponad tydzień temu była uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" publicznie przyznała, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. Jak już wiemy, kilka dni później Dominika Tajner wyprowadziła się z ich domu w podwarszawskiej Magdalence. W trudnych chwilach Dominika może liczyć na wsparcie przyjaciół z tanecznego show Polsatu i na swojego ojca, który według doniesień "Faktu" wpadł w szał, gdy dowiedział się, że Michał Wiśniewski postanowił zakończyć związek z jego córką.  Ojciec Dominiki Tajner chciał spotkać się z Wiśniewskim? Według doniesień "Faktu" Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego. Dziennik twierdzi nawet, że Tajner chciał się spotkać z zięciem, ale nie pozwoliła mu na to Dominika, która obawiała się wielkiej awantury. Co więcej, informator "Faktu" zdradza, że Apoloniusz Tajner już przed ślubem Dominiki i Michała miał ostrzegać córkę przed liderem zespołu "Ich Troje". Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia- zdradza źródło dziennika.  Teraz, kiedy Michał Wiśniewski podjął decyzję o rozstaniu z czwartą żoną, Apoloniusz Tajner ponoć nie ukrywa złości.  Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim- twierdzi informator.  Co na to Dominika? Gwiazda w rozmowie z Party.pl jasno stwierdza, że nie wierzy, żeby jej tata mógł coś takiego powiedzieć: Nie wierzę, żeby mój tata coś takiego powiedział. To jakieś...

Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner
East News
Newsy
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...

Marta Wiśniewska "Mandaryna" ostro skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Czy Marta wiedziała, że Michał Wiśniewski podjął decyzję o czwartym rozwodzie? "Mandaryna" była drugą żoną lidera zespołu "Ich Troje". Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Michał i Marta razem wystąpili w głośnym reality-show "Jestem jaki jestem", w którym pokazywali, jak wygląda ich życie na co dzień. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu - małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich skończyło się w 2006 roku. Teraz była żona wokalisty skomentowała jego rozstanie z czwartą żoną! Mandaryna wbija szpilę byłemu mężowi Marta Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była bardzo zaskoczona informacjami o rozstaniu byłego męża z Dominiką Tajner. Jak komentuje zachowanie lidera zespołu "Ich Troje"? Padły mocne słowa! Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice -  powiedziała w rozmowie z dziennikiem.  Była żona Michała Wiśniewskiego zapewnia, że ona ani ich wspólne dzieci nie wiedziały o planach wokalisty.  Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? - oceniła w rozmowie z "Faktem".  Niestety, sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień na swój temat. Czy wkrótce powie, dlaczego zdecydował się na rozstanie z Dominiką Tajner?  Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, że jej mąż złożył wniosek o rozwód.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik