Michał Wiśniewski bardzo chronił prywatność swojej pierwszej żony. Do tej pory nigdy nie pokazał jej twarzy. Jeśli wrzucał zdjęcie na Instagram, to zawsze w maseczce. Teraz oboje postanowili to zmienić i Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie żony, zamieszczając pod nim żart. Wokalista „Ich Troje” doskonale wie, że miliony Polaków, chciało zobaczyć, jak wygląda jego ukochana.

Reklama

Zobacz także: Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, tak jak Ostrowska-Królikowska. Zobaczcie najliczniejsze rodziny w show-biznesie

Jak wygląda Pola Wiśniewska - piąta żona Michała Wiśniewskiego?

Michał poznaje swoją pierwszą żonę Magdę Femme w klubie karaoke. W 1996 roku wzięli ślub cywilny, a ich świadkiem był Jacek Łągwa, z którym Michał stworzył zespół „Ich Troje”. Pięć lat później niestety Magda Femme odeszła z zespołu i rozpoczęła solową karierę i wtedy też zakończyło się jej małżeństwo z Michałem. Po tym rozstaniu Michał poznał Mandarynę, a tak naprawdę Martę Mandrykiewicz, utalentowaną tancerkę. Ich ślub był jedną z najbardziej efektownych ceremonii – na dalekiej północy Szwecji, w scenerii lodowych zamków, w Kirunie. Miłość i wierność małżeńską ślubowali sobie w lodowym hotelu zbudowanym z 10 tysięcy ton lodu i 30 tysięcy ton śniegu, a ceremonię mogli oglądać widzowie programu „Jestem, jaki jestem”. Marta urodziła dwoje dzieci, ale mimo to nie udało się rodzenie przetrwać.

Trzecia żoną Michała była Anna Świątczak. Świat usłyszał o niej dzięki występowi w „Szansie na sukces”. W 2003 roku, po odejściu z „Ich Troje” Justyny Majkowskiej, Anna wygrała casting na wokalistkę. W 2006 roku para wzięła ślub cywilny, a po roku jeszcze raz ślubowała sobie miłość w jednym z kasyn w Las Vegas. Para ma dwoje dzieci. W październiku 2009 roku Ania wydała solowy album zatytułowany Aniqa. Podobno to było powodem rozpadu kolejnego związku Michała Wiśniewskiego.

Wtedy też szybko u boku Michała pojawiła się kolejna kobieta – Dominika Tajner-Idzik, córka Apoloniusza Tajnera, która sama była po rozwodzie i wychowywała wówczas 4-letniego syna. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Niestety, rok temu para się rozstała. Ale Michał znów długo nie był sam! Przyznał, że na portalu randkowym poznał Polę z Warszawy, mamę czwórki dzieci. Pół roku temu wzięli skromny ślub w podwarszawskiej willi Michała Wiśniewskiego. Jedynie w obecności najbliższej rodziny. Kilka tygodni temu na świecie pojawił się ich pierwszy wspólny synek — dziewiąte dziecko w rodzinie – Falco Amadeus.

Zobacz także
INSTAGRAM

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska niedawno powitali na świecie swojego pierwszego wspólnego synka, Falco Amadeusa.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama