Małgorzata Ostrowska Królikowska z dziećmi
Newsy

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, tak jak Ostrowska-Królikowska. Zobaczcie najliczniejsze rodziny w show-biznesie

Wiśniewski i Ostrowska-Królikowska mają po pięcioro dzieci! Rekordzista ma ich aż dziesięcioro! O kim mowa?

Zawsze chcieli mieć dużą rodzinę i… udało im się spełnić marzenia. Poznajcie gwiazdy, które z dumą wychowują liczną gromadkę dzieci! Michał Wiśniewski nie jest rekordzistą w tym zestawieniu! Mając aż pięcioro dzieci, znalazł się na ostatnim miejscu naszego rankingu! 

Michał Wiśniewski skończył 49 lat. "Zarobiłem miliony, potem je straciłem, teraz je odzyskam"

Najliczniejsze rodziny w show-biznesie

Michał Wiśniewski: 5 dzieci

Właśnie został ojcem po raz piąty. „Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana”, powiedział „Faktowi”, ciesząc się, że „powrót do pieluch z pewnością odmładza”. Mamą małego Falco Amadeusa jest jego piąta żona Pola. Lider Ich Trojga m ma poza tym jeszcze czwórkę dzieci z poprzednich małżeństw: 18-letniego Xaviera Michała i 17-letnią Fabienne Martę (których mamą jest Marta „Mandaryna” Mandrykiewicz) oraz 14-letnią Etiennette Annę i 13-letnią Vivienne Viennę (z Anną Świątczak). A to nie wszystko! Obecna żona Michała ma czwórkę dzieci z poprzednich związków. U Wiśniewskich w domu bywa niezła gromada ;)

Michał Wiśniewski z dziećmi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: 5 dzieci

Męża, Pawła Królikowskiego, poznała w czasie studiów, a małżeństwem zostali w 1988 roku. Rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn Antoni, dzisiaj za sprawą wielu ról filmowych (i licznych romansów) dorównujący już popularnością rodzicom. Jego brat Jan urodził się trzy lat później, a siostra Julia (wystąpiła obok mamy w serialu „Klan”) w 1999 roku. Potem w 2002 roku do rodziny dołączyła Marcelina, a najmłodszym członkiem klanu jest 13-letni Ksawery.

Małgorzata Ostrowska Królikowska z dziećmi

Madonna: 6 dzieci

KRÓLOWA POPU długo zwlekała z decyzją o macierzyństwie. Powód? Obsesja, że odejdzie z tego świata tak wcześnie jak jej mama, która osierociła ją, gdy Madonna miała zaledwie pięć lat. W pierwszą ciążę artystka zaszła, kiedy miała 38 lat i… pracowała nad musicalem „Evita”. Dokończyła zdjęcia i 14 października 1996 roku urodziła córkę Lourdes. Cztery lata później dziewczynka doczekała się brata – Rocco. Pozostałe dzieci gwiazdy: David, Mercy, Estere i Stelle, zostały przez nią adoptowane w Malawi, gdzie działa też szkoła ufundowana przez artystkę.

 


Angelina Jolie: 6 dzieci

CHOĆ WYDAJE SIĘ, że aktorka adoptowała pół świata, to tak naprawdę ma tylko trójkę przybranych dzieci. Pierwsze z nich to pochodzący z Kambodży 18-letni Maddox, którego gwiazda poznała w sierocińcu podczas kręcenia filmu „Tomb Raider”. Poza nim Angelina adoptowała jeszcze Etiopkę Zaharę i Wietnamczyka Paxa. Jolie ma też trójkę biologicznych pociech ze związku z Bradem Pittem: córkę Shiloh i bliźnięta Knoxa i Vivienne. Zdjęcia tych ostatnich magazyn „People” kupił za rekordową kwotę 14 mln dolarów!

Angelina Jolie z dziećmi
EastNews

 

Clint Eastwood: 7 dzieci

90-letni weteran Hollywood w 1953 roku poślubił modelkę Maggie Johnson. Ma z nią syna Kyle’a, muzyka, i córkę Alison. Po 25 latach Clint się rozwiódł, ale zanim to uczynił, miał 14-letni romans z tancerką Roxanne Tunis, z którą ma córkę Kimber (ur. 17 czerwca 1964 roku). Po rozwodzie związał się ze stewardesą Jacelyn Reeves, która urodziła mu syna Scotta i córkę Kathryn, a potem aktorką Frances Fisher, z którą ma córkę Francescę. W 1996 roku ożenił się z dziennikarką Diną Ruiz, z którą ma córkę Morgan. Już jest rozwiedziony, a media podały, że zgłosiła się do niego kobieta, twierdząc, że jest jego córką oddaną przez matkę do adopcji…

Mick Jagger: 8 dzieci

LIDER ROLLING STONESÓW został ojcem, gdy miał 27 lat. Jego związek z aktorką Marshą Hunt rozpadł się, zanim zdążyła urodzić córkę Karis. Jagger był już wtedy zakochany w modelce Biance Pérez-Mora Macías, z którą ma córkę Jade. Związek rockmana z modelką Jerry Hall zaowocował córkami Elizabeth i Georgią oraz synami Jamesem i Gabrielem, a z modelką Lucianą Morad – synem Lucasem. Najmłodsze dziecko Micka, syn Deveraux, przyszło na świat w 2016 roku, jego matką jest obecna dziewczyna muzyka, młodsza od niego o 44 lata tancerka baletowa Melanie Hamrick.

Eddie Murphy: 10 dzieci

W TYM PRZYPADKU N NAPRAWDĘ MOŻNA SIĘ POGUBIĆ! W 1988 roku na jednej z hollywoodzkich gal Murphy poznał modelkę i prezenterkę Nicole Mitchell i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Rok później zostali rodzicami Brii, ale w tym samym czasie Eddie doczekał się też dwóch synów: Erica (jego mamą jest Paulette McNeely) i Christiana (owoc romansu z Tamarą Hood). W 1993 roku ożenił się z Nicole, która urodziła jeszcze czwórkę dzieci: Milesa, Shayne, Zolę i Bellę. Para rozwiodła się w 2006 roku, a Murphy związał się z byłą członkinią Spice Girls Melanie Brown. Kiedy okazało się, że jest ona w ciąży, aktor stwierdził, że nie wie, czy to jego dziecko urodzi Mel B. To, że jest ojcem Angel Iris, udowodniły dopiero testy DNA. Eddie rychło znów został tatą – Izzy Oony i Maxa, które urodziła jego obecna partnerka Paige Butcher. Wszystkie dzieci „gliniarza z Beverly Hills” spotkały się z tatą kilka lat temu. Słodko?

 

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego dostanie imiona Falco Amadeus. Kim inspirował się artysta? 
Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego. Jak ma na imię?

Michał Wiśniewski bardzo czeka na narodziny swojego drugiego synka. „Imię wybrane, wyprawka kupiona, mebelki złożone”, napisał na Instagramie Wiśniewski. Wokalista skręcił łóżeczko już w połowie listopada, ostatni raz zrobił to 18 lat temu dla syna Xaviera. Śmiał się, że zrobił to, chociaż nie potrafi w ścianę wbić gwoździa. Teraz z żoną Polą Wiśniewską czekają na Falca Amadeusa. Skąd pomysł na takie imię – zastanawiają się fani? Michał zainspirował się wielkim przebojem z lat 80. „Rock me Amadeus” austriackiego wokalisty o pseudonimie Falco, który miał wielki talent i stał się międzynarodową gwiazdą i milionerem już w wieku 25 lat. Kiedy piąte dziecko Michała Wiśniewskiego przyjdzie na świat? Jak dowiedziało się „Party”, piąte dziecko Wiśniewskiego urodzi się na początku roku. Chłopczyk będzie miał ośmioro rodzeństwa, również o bardzo ciekawych imionach: Xaviera (18), Fabienne (17), których mamą jest Mandaryna, Etiennette (14) i Vivienne (12), które Michał ma z Anną Świątczak, oraz czwórkę dzieci Poli Wiśniewskiej, żony gwiazdora. Xavier, pierwszy syn Michała Wiśniewskiego, jest już pełnoletni!  Więcej - w nowym "Party"!

Michał Wiśniewski koncert
EastNews
Newsy
Michał Wiśniewski może być dumny: jedna z jego córek poszła w jego ślady! Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne
Michał Wiśniewski może być dumny: jedna z jego córek poszła w jego ślady! Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne

Jedna z córek Michała Wiśniewskiego, Vivienne poszła w jego ślady! Nastolatka właśnie nagrała swoją pierwszą piosenkę. Czy za kilka lat będziemy przychodzić na jej koncerty? Koniecznie posłuchajcie, jak śpiewa Vivienne!  Vivienne Wiśniewska nagrała piosenkę  Michał Wiśniewski  jest ojcem czwórki dzieci. Ze związku małżeńskiego z Mandaryną ma 17-letniego Xaviera i 16-letnią Fabienne, a z małżeństwa z Anną Świątczak 13-letnią Etiennette i 11-letnią Vivienne. Dzieci są oczkiem w głowie artysty, który obecnie po raz czwarty się rozwodzi . Czy pociechy pójdą w jego ślady? Wszystko na to wskazuje!  Zobacz także:  Dlaczego Michał Wiśniewski zdecydował się na rozwód? Nowe ustalenia magazynu "Flesz" Najmłodsza córka Michała i Anny, Vivienne właśnie nagrała pierwszy singiel. Utworem pt. "Deszczyk" pochwalił się Michał, na swoim profilu na YouTubie. W piosence pomógł Igor Jaszczuk, który wcześniej ułożył słowa do piosenki "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego.  Piosenka bardzo spodobała się fanom, którzy zachwycili się głosem Vivienne. Niektórzy wróżą jej nawet karierę w Disney'u!  Brawo Vivi! Michał i Ania możecie być dumni z córci! Jejku jaki Vivi ma przepiękny głos! Uwielbiam Wybacz, Vivi, nigdy nie byłem fanem Twojego ojca. Ale muszę przyznać, że z takim głosem masz zadatki na np. nową gwiazdę Disneya ;) Przepiękny głos. Michał możesz być dumny z córki - pisali internauci.  Koniecznie posłuchajcie, jak śpiewa córka Michała i Anny. Czy Vivienne powinna nagrać jakiś utwór z rodzicami? Vivienne to najmłodsze dziecko Michała Wiśniewskiego   

Kim Kardashian i Kanye West na imprezie w Nowym Jorku
East News
Newsy
Kim Kardashian pokazała zdjęcie syna i zdradziła jego imię! Jest oryginalne? To mało powiedziane!
Kim Kardashian pokazała zdjęcie syna i zdradziła jego imię! Jest oryginalne? To mało powiedziane!

Kim Kardashian i  Kanye West po raz czwarty zostali rodzicami. 10 maja na świat przyszedł ich syn, którego  urodziła surogatka. Ta sama kobieta wcześniej urodziła córkę pary, Chicago.  „On już tu jest i jest idealny!”, napisała na Twitterze Kim Kardashian.  Kim Kardashian i Kanye West pokazali syna  Z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony 12 maja, Kim Kardashian zrobiła synowi zdjęcie, którym postanowiła pochwalić się na Instagramie. Przy okazji gwiazda ujawniła, że ich syn będzie nazywał się:  Psalm West . Kim i Kanye słyną z tego, że nadają dzieciom oryginalne imiona, ale ich wybór i tak wszystkich zaskoczył. West nie ukrywa, że jest bardzo religijny, dlatego niektórych fanów jego wybór imienia dla syna nie dziwi, ale i tak większość internatów uważa, że tym razem para przesadziła i skrzywdziła dziecko wyborem takiego imienia.  Kanye West w Dzień Matki złożył żonie niezwykłe życzenia: „Pięknego Dnia Matki, z naszym nowo narodzonym dzieckiem, jesteśmy błogosławieni ponad miarę, mamy wszystko to, czego potrzebujemy”, napisał raper.  W jednym z wywiadów raper wyznał, że w przyszłości chciałby mieć z Kim  siedmioro dzieci . Z kolei celebrytka chciałaby poprzestać na czwórce - dwóch dziewczynkach i dwóch chłopcach.  Co myślicie o imieniu Psalm?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   ‪Psalm West ‬ Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Maj 17, 2019 o 3:07 PDT Kim...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner