Od niedawna Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Możliwe, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" jednak nie są zachwyceni rozgłosem. Chociaż część gwiazd im pogratulowała, niektórzy dość krytycznie wypowiedzieli się na temat ich romansu. Suchej nitki nie zostawiła na Macieju Kurzajewskim jego była żona, Paulina Smaszcz. Ostatnio głos w tej sprawie zajął Michał Wiśniewski. Stanął w obronie prezenterów TVP?

Reklama

Michał Wiśniewski rozgrzesza Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? "Nikogo nie da się zmusić do miłości"

Można byłoby sądzić, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poczują ulgę, gdy wreszcie ujawnią swój związek. Nie wszyscy jednak zamierzają cieszyć się ich szczęściem. Wielu internautów zarzuciło prowadzącym "Pytanie na śniadanie" kłamstwa i hipokryzję, a wspólne zdjęcie zrobione w Izraelu uznało za brak klasy. Ostatnio o ich relacji wypowiedział się Michał Wiśniewski.

Ogłosili coś, co dawno było wiadomo. Czy chcemy tracić na to czas? To jest ich życie. Nikogo nie da się zmusić do miłości - stwierdził lider Ich Troje.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski spotkają się w sądzie?! Dziennikarka apeluje do Cichopek

Później wokalista podzielił się refleksją na temat własnych związków. W końcu gwiazdor ma na koncie kilka głośnych rozstań. Przypomniał, że rozstania są normalną rzeczą, która zdarza się ludziom. Jednym częściej, innym rzadziej.

Cokolwiek byśmy nie powiedzieli, to będziemy ranić rodzącą się miłość. Miłość jest wtedy, że osoba która cię kocha, trzyma cię jako ostatnia za rękę. Może to niezbyt dobrze świadczy o moich dotychczasowych związkach, ale nic bardziej mylnego. My się z każdą partnerką bardzo kochaliśmy, ale na pewnym etapie zdecydowały, że się rozstajemy - dodał.

VIPHOTO/East News

Jak widać piosenkarz nie jest zbyt zainteresowany głośnym romansem. Trudno się dziwić, ponieważ Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem i skupia się na tym, jak czuje się jego żona, Pola Wiśniewska. Chętniej na ten temat wypowiadają się inni dziennikarze.

Zobacz także
EOS

Zobacz także: Tak Maciej Kurzajewski nazwał Marcina Hakiela w komentarzu z życzeniami. Teraz brzmi to niezręcznie

Reklama

Niedawno Ida Nowakowska powiedziała, co sądzi o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Cały czas w parę uderza Paulina Smaszcz, która wytyka byłemu mężowi zdrady oraz oszustwa i broni Marcina Hakiela. Myślicie, że niedługo kolejne gwiazdy poruszą ten temat?

VIPHOTO/East News
EOS
Reklama
Reklama
Reklama