Michał Szpak Michał Szpak w złotej kurtce Michał Szpak w The Voice of Poland 9 Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival
Michał Szpak
Te sumy robią wrażenie!
1/4
Michał Szpak

 

Michał Szpak został milionerem! Tak przynajmniej twierdzi "Super Express", który przyjrzał się zarobkom artysty i podliczył, ile pieniędzy w 2018 roku trafiło na jego konto. O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy pojawił się w muzycznym talent-show "X-Factor". Młody wokalista zachwycił swoim głosem i chociaż w finale przegrał z Gienkiem Loską, to jego kariera nabrała tempa i w ekspresowym tempie zyskał spore grono fanów. Dziś Michał to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich artystów, który właśnie dołączył do grona milionerów!

 

Zobaczcie, ile dokładnie zarabia Michał Szpak! 

 

Zobacz także: Zobaczcie ostatnie stylizacje Michała Szpaka! Jaki jest sekret jego stylu?

2/4
Michał Szpak w złotej kurtce

 

Według doniesień "Super Expressu" Michał Szpak w 2018 roku zarobił milion złotych! Na czym najwięcej zarabia muzyk? Na koncertach! Dziennik wylicza, że za jeden koncert Michał inkasuje 30 tysięcy złotych.

(...) przy 30 koncertach możemy mówić o 900 tys. zł, które zasiliły jego konto- czytamy w "SE".

 

Co prawda jest to kwota do podziału, ale to nie koniec jego źródeł dochodów! 

 

Zobacz także: POZNAJECIE TEGO UROCZEGO CHŁOPCA? :) TERAZ TO BARDZO POPULARNY WOKALISTA!

3/4
Michał Szpak w The Voice of Poland 9

 

Dziennik wylicza, że tylko za udział w "The Voice of Poland" na konto Michała Szpaka trafiło 100 tysięcy złotych. Według "SE" muzyk zarobił również ok. 150 tysięcy złotych ze sprzedaży pierwszego krążka "Byle być sobą". 

 

Zobacz także: MICHAŁ SZPAK ZASZALAŁ Z WYGLĄDEM! CZY TO DOBRA ZMIANA? OPINIE FANÓW SĄ PODZIELONE...

4/4
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival
ONS.pl

Temat zarobków Michała już kilka tygodni temu poruszył Kuba Wojewódzki. Dziennikarz w swoim programie, w którym pojawił się wokalista również powiedział, że Michał jest już milionerem. 

 

Zobacz także: Michał Szpak na rowerze za 6 tysięcy złotych! I ten styl...

Więcej na temat zarobki gwiazd Michał Szpak