Michał Szpak

Michał Szpak ma ogromny talent, o czym przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Wykonując piosenkę "Dziwny jest ten świat" podczas castingów do "X Factora" zachwycił nie tylko wymagające jury, ale również publiczność. Choć nie wygrał show TVN-u, jego kariera nabrała tempa. Dziś jest jednym z najbardziej znanych wokalistów w Polsce. Michał Szpak, choć ma swoje przeboje, chętnie sięga też po hity kolegów z branży. Tym razem wykonał "Kolorowy wiatr" Edyty Górniak. Jak wypadł?

Michał Szpak śpiewa "Kolorowy wiatr" z filmu "Pocahontas"

Michał Szpak niedawno zagrał koncert w Częstochowie. Po występie był w tak dobrym humorze, że postanowił pośpiewać jeszcze trochę w garderobie. Swoje wyczyny uwiecznił na Instastory. Dzięki temu mogliśmy posłuchać, jak brzmi jego interpretacja piosenki "Kolorowy wiatr", którą w filmie "Pocahontas" wykonała Edyta Górniak. Michał Szpak zdecydował się jednak trochę ją ubarwić rapując, a nawet śpiewając ją, jakby występował w operze.

Przypomnijmy, że Michał Szpak niedawno wziął na warsztat inny kinowy przebój. Artysta podczas wyjazdu do Tajlandii wykonał "Shallow", który pierwotnie śpiewała Lady Gaga wraz z Bradleyem Cooperem. Jego interpretacja podzieliła fanów muzyka.

Michał Szpak zaśpiewał "Kolorowy wiatr"

Czy "Kolorowy wiatr" w wykonaniu Szpaka spodoba się Edycie Górniak?

Lubicie głos Michała Szpaka?

Michał Szpak

Zobacz także: Stylizacja Michała Szpaka z Fryderyków robi furorę! Jak wyglądał artysta?

Więcej na temat Edyta Górniak Michał Szpak