Party Stories
Gimper namawia fanów do głosowania
Newsy

Jak na przegraną w finale "Tańca z gwiazdami" zareagował Gimper?

Już dziś, 17 maja poznaliśmy zwycięzców dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! W ostatnim odcinku show o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych zmierzyły się ze sobą dwie pary- Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Kto zachwycił swoim tańcem i wygrał hitowy program Polsatu? Zobaczcie naszą relację! W ostatnim odcinku nie zabrakło wzruszeń i wielkich emocji.

Pamiętacie Anetę Piotrowską z "Tańca z gwiazdami"? Dziś to seksowna brunetka! A jak wyglądają pozostali tancerze?

Kto wygra 9. edycję "Tańca z Gwiazdami"? 

Jak już wiemy, w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" finaliści zaprezentowali się w trzech tańcach. Tomasz "Gimper" Działowy jeszcze przed finałem zdradził nam, że w ostatnim odcinku będzie m.in. Jonem Snowem z popularnego serialu "Gra o tron". Na parkiecie wystąpili także wszyscy uczestnicy dziewiątej edycji show. W programie zaśpiewali Margaret, Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny. 

Zapraszamy na relację z finału "Tańca z Gwiazdami"! 

Program rozpoczął się od występu wszystkich uczestników 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" i powitania jurorów- tym razem w show pojawił się Michał Malitowski! 

Jako pierwsi wystąpili Joanna Mazur i Jan Kliment. Para zatańczyła fokstrota- ten taniec wybrali dla nich Gimper i Natalia.  Jak ocenili ich jurorzy? Jurorzy symbolicznie oceniają uczestników, ponieważ w finale liczą się jedynie głosy widzów. 

Joasiu wielkie gratulacje za ten finał, brawo dla Ciebie. Zakochałem się w Tobie, zgadzam się z jurorami, że jesteś najlepsza- powiedział Michał Malitowski. 

Joasiu dla mnie wyglądasz bardzo naturalnie na parkiecie, dla mnie było płynnie i pięknie- oceniła Ola Jordan. 

Iwona Pavlović 9 pkt. 
Andrzej Grabowski 10 pkt.
Ola Jordan 10 pkt.
Michał Malitowski 9 pkt.

Joanna Mazur w finale Tańca z Gwiazdami
East News

Druga para to oczywiście Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Joanna Mazur i Jan Kliment w ostatnim odcinku wybrali dla nich salsę. Czy Gimper i Natalia zachwycą na parkiecie?

Życie pisze różne scenariusze, dzisiaj są z nami wszystkie gwiazdy tej edycji i prawie wszyscy tańczyli lepiej od Ciebie- zaczęła Iwona Pavlović. Dalej to była salsunia słabiutka. 

Było lepiej, było do muzyki, na czas. Trzeba docenić ciężką pracę- powiedziała Ola Jordan. 

Jeden sezon mnie nie ma i co ten gość w finale robi? Żartuję! Twoich fanów pozdrawiam- żartował Michał Malitowski. 

Iwona Pavlović 5 pkt.
Andrzej Grabowski 7 pkt. 
Ola Jordan 7 pkt. 
Michał Malitowski 4 pkt. 

Tomasz Gimper Działowy w finale Tańca z Gwiazdami
East News

Czas na ogłoszenie cząstkowych wyników głosowania. Po pierwszym tańcu więcej głosów zebrał Gimper! Na Tomasza Działowego głosuje 55% widzów, a na Joannę Mazur 45% procent osób. Uczestnicy zachęcali swoich fanów do głosowania- Joanna Mazur wbiła Gimperowi małą szpilkę mówiąc, że ona "gra czysto".

Czas na drugą rundę! 

Po przerwie reklamowej prowadzący przedstawili aktualne wyniki głosowania widzów. Na Gimpera zagłosowało 51 %, a na Joannę Mazur 49 % widzów.  

Teraz czas na drugi występ Joanny Mazur i Jana Klimenta. Para zatańczy sambę, a zaśpiewa dla nich Margaret! 

-Dużo miałaś kroków samby, widać było zdenerwowanie, ale było super- oceniła Ola Jordan. 

-Asiu stopy niosą Cię jak na skrzydłach, moim zdaniem to była samba warta tego finału- powiedziała Pavlović. 

 

Iwona Pavlović 9 pkt. 
Andrzej Grabowski 10 pkt.
Ola Jordan 9 pkt. 
Michał Malitowski 8 pkt. 

Finał Tańca z Gwiazdami
East News

Przed nami drugi taniec Tomasza "Gimpera" Działowego i Natalii Głębockiej. Para zatańczy fokstrota przy piosence Andrzeja Piasecznego.

- Fokstrota było trochę za mało, ale oddajecie sens tańca towarzystkiego bo było świetne partnerowanie- ocenił Michał Malitowski. 

- Dla mnie najlepszy moment w tym fokstrocie, jak zostawiłeś Natalię i byłeś sam- mówiła Ola Jordan.

- Widać to, że pracujesz. To, że nie jestes wybitnym tancerzem sam o sobie mówisz- przyznał Grabowski.

Iwona Pavlović 7 pkt.
Andrzej Grabowski 8 pkt. 
Ola Jordan 7 pkt. 
Michał Malitowski 6 pkt. 

Finał Tańca z Gwiazdami
East News

Czas na trzeci taniec finalistów- pary zatańczą show dance. Czas na ostatni występ Joanny Mazur i Jana Klimenta! W krótkim filmiku para wspomina swoje początki w programie. 

Taniec z Gwiazdami pokazuje, że ten program może zmienić czyjeś życie- powiedział Jan Kliment wspominając odcinek, w którym Joanna Mazur pokazała, jak mieszka. 

Po występie Joanna Mazur i Jan Kliment nie potrafili opanować łez wzruszenia. Publicznośc wstała z miejsc!

- Asiu nie ma piękniejszej oceny tańca niż łzy osób, które nas oglądają- mówiła wzruszona Iwona Pavlović. Otworzyłaś nam oczy na wiele spraw, cieszę się, że miałam przyjemność Ciebie poznać. 

- Joasiu cieszę się, że nie musiałem mówić pierwszy bo pewnie był płakał, teraz głos mi się łamie- mówił Andrzej Grabowski. To było poruszające, bardzo Tobie i Jankowi dziękuję, że mogłem Was oglądać. 

-Wszystkich nas zatkało, to była piękna opowieść pięknie zatańczona- mówiła Ola Jordan.

Iwona Pavlović 10 pkt. 
Andrzej Grabowski 10 pkt. 
Ola Jordan 10 pkt. 
Michał Malitowski 10 pkt.

Dla mnie to był największy zaszczyt być twoimi oczami- mówił poruszony Jan Kliment. 

Po tym poruszającym występie łez nie ukrywała nawet Paulina Sykut. 

Finał Tańca z Gwiazdami
East News

Teraz czas na Gimpera i Natalię. Jak oni poradzą sobie na parkiecie?

Mimo tej fali krytyki nie zniechęcałeś się- mówiła o Gimperze Natalia. 

Jak ich show dance ocenili jurorzy?

-Najbardziej mi się podobała choreografia- powiedziała Ola Jordan.

- Brak mi trochę uczucia w Twoim tańcu, ale partnerowanie super- ocenił Malitowski.

-Niech wygra lepszy, ale wydaje mi się, mówiąc to, jakbym komuś robię krzywdę, a tak nie jest- mówił Andrzej Grabowski. 

To jako show było przygotowane bardzo dobrze- oceniła Pavlović.

Iwona Pavlović 8 pkt.
Andrzej Grabowski 9 pkt.
Ola Jordan 7 pkt.
Michał Malitowski 7 pkt. 

Ten program wpłynął na moje życie- przyznał Gimper. Ten program to było spełnienie moich marzeń jako dziecka.  Chciałbym podziękować za tę szansę, żeby się nauczyć. Głosujcie zgodnie z sercem.

Finał Tańca z Gwiazdami
East News

Po występach finalistów zatańczyli wszyscy uczestnicy 9. edycji Tańca z Gwiazdami. Gwiazdy zatańczyły do wielkiego hitu Whitney Houston "I have nothing" który zaśpiewała Edyta Górniak. 

Czas na ogloszenie wyników! Która para otrzymała najwięcej głosów? Joanna Mazur i Jan Kliment czy Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka?

Decyzją widzów 9. edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrywają Joanna Mazur i Jan Kliment!!!

- Bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować wszystkim państwu, którzy jesteści z nami od samego początku, ponieważ to wasze głosy, wasze sms-y sprawiły, że jesteśmy tutaj- mówiła szczęśliwa Joanna Mazur.

- Cała Polska Cię pokochała- mówił o Joannie Jan Kliment. 

Gratulujemy!

A jak na zwycięstwo Joanny Mazur zareagował Gimper?

Gratulujemy, Asiu brawo! Ja miałem problem, żeby postawić krok, ale Ty miałaś o wiele większe problemy tak naprawdę do pokonania. Zwycięstwo zasłużone, wygrał dzisiej taniec kochani, wielkie brawa raz jeszcze. O to chodziło- mówił Tomasz "Gimper" Działowy.

Co wydarzy się w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobaczcie naszą relację!

Kto wygra finał programu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Mazur, Jan Kliment
Eastnews
TV-Show
Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

Wielki finał programu " Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami " już dziś! W ostatnim odcinku zmierzą się ze sobą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Która para wygra 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę? Tego niestety nie wiadomo. Bo choć jurorzy stawiają na niewidomą biegaczkę, to teraz liczą się głosy widzów, a więcej fanów ma youtuber. Jak udało się nam ostatnio dowiedzieć, Gimper  dostaje najwięcej głosów od widzów  i szanse na wygraną ma naprawdę spore! Niektórzy zarzucają mu jednak, że przekupuje swoich fanów, oferując im różne korzyści za smsy. Czy tak w ogóle można? Zobaczcie, co o tym myśli Joanna i Jan.  Której parze kibicujecie?  Zobacz także:  Gimper z "Tańca z Gwiazdami" rozstał się z dziewczyną! Jego była partnerka ma za sobą rolę w "Pierwszej miłości"! 

Joanna Mazur
East News
Newsy
Występ w „Tańcu z gwiazdami” miał być dla Joanny Mazur tylko przygodą, a zmienił jej życie!

Biegaczka oraz jej przewodnik i trener Michał Stawicki zdradzają magazynowi "Party", jak trudna jest droga do sukcesu! Gdy zgodnie z umową spotykamy się w recepcji hotelu o siódmej wieczorem, Michał Stawicki (34), trener i przewodnik niewidomej biegaczki Joanny Mazur (29), uprzedza mnie, że mają dla mnie tylko godzinę, bo po ósmej oboje kładą się już spać. Muszą wstać o świcie, żeby zdążyć pobiegać przed treningiem do „Tańca z gwiazdami”.  Ale nie tylko dlatego ich życie przypomina ostatnio roller coaster. Jest o nich głośno, bo Joanna świetnie radzi sobie w show Polsatu, ale też dlatego, że uświadomili innym, jak wygląda sytuacja materialna niepełnosprawnych sportowców. A zaczęło się od krótkiego filmu, w którym pokazano, jak mieszka Mazur, mi-strzyni świata w biegu na 1500 metrów: w akademiku, w pokoju bez łazienki. Po emisji materiału ruszyło kilka zbiórek pieniędzy na kupno mieszkania dla lekkoatletki. Dziś Joanna może już planować przeprowadzkę. Poniej treść wywiadu z Joanną i Michałem. Zobacz także:   Klucz do mieszkania był dla Joanny Mazur kompletnym zaskoczeniem! A jak będzie wyglądało?

Joanna Mazur i Jan Kliment w 6. odcinku show Taniec z Gwiazdami
East News
TV-Show
Ogromne emocje w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami"! Nie uwierzycie, kto odpadł z programu!

Zakończył się 7. odcinek "Tańca z Gwiazdami"! W najnowszej odsłonie show Polsatu wystąpili: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Jakub Kucner i Lenka Klimentova, Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Kto tym razem zachwycił swoim występem, a kto musiał pożegnać się z "Tańcem z Gwiazdami"? Zobaczcie, co działo się w dzisiejszym odcinku show Polsatu! Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? Jako pierwsi zatańczyli Jakub Kucner i Lenka Klimentova. Para zaprezentowała pasodoble. W poprzednim odcinku Jakub i Lenka byli jedną z zagrożonych par. A jak poradzili sobie w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami"? Martwi mnie to, że w tym całym pięknym show dużo się działo, a ty zagrałeś drugoplanową rolę- mówiła Iwona Pavlović. Zabrakło mi subtelności.  Ja jestem przeciwnego zdania. To było bardzo fajne!- ocenił Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović: 6 pkt. Andrzej Grabowski: 9 pkt.  Ola Jordan: 7 pkt.  Razem 22 pkt.  Druga para to Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, którzy zatańczyli quick stepa. Jurorzy docenili ich występ? Muszę powiedzieć, że na początku się pomyliłeś. Trochę ci nie wyszło- oceniła Ola Jordan. Wyskakiwałeś co chwilę z rytmu. Najbardziej przeszkadzały mi haczykowate stopy- mówiła Iwona Pavlović. Iwona Pavlović: 5 pkt. Andrzej Grabowski: 8 pkt.  Ola Jordan 6 pkt.  Łącznie 19 pkt.  Następna para, czyli Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino zatańczyli tango. Agnieszko bardzo ładnie ułożone show, ten początek mnie zachęcił- mówiła Iwona Pavlović. Zatańczyłaś to zgrabnie, ale na tym etapie żądam...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner