Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wojewódzki dogryza Figurskiemu
AKPA
Newsy

Figurski przeprasza Wojewódzkiego za okładkę "Wprost"

Michał łagodzi ostry komentarz na temat Kuby

Dzisiaj do sklepów trafił nowy numer "Wprost" z Michałem Figurskim na okładce. W tygodniku dziennikarz rozlicza się ze wszystkimi sytuacjami jakie miały miejsce w jego życiu - afera z Ukrainkami, sushi, a także oczywiście skandal z byłą żoną i "przyjaźń" z Kubą Wojewódzkim. Wizerunek tego ostatniego gazeta wykorzystała nawet na okładce, którego twarz jest przekreślona grubymi czerwonymi kreskami. Taki kolaż świetnie oddaje komentarz Michała na temat dawnego współpracownika (czytaj najmocniejsze fragmenty wywiadu).

Wprost: Nie wymawia pan nazwiska Kuby Wojewódzkiego?

Figurski: Wymawiam. Wcześniej kojarzyłem się z chłopaczkiem lizaczkiem, który zapowiada pop przeboje w radiu i ma utlenione włoski. Potem zacząłem prowadzić programy z Kubą. Pracowaliśmy razem 9 lat. To prawie dekada dobrze opłacanej zabawy. Wykonywałem swoją pracę i tyle. A że moim obowiązkiem było bycie radiowym skandalistą, to nim byłem. I wszystkim bardzo się podobało. Balansowałem na krawędzi, z której w końcu spadłem. To musiało się tak skończyć. Ogólny poklask motywuje, by coraz wyżej stawać na paluszkach, żeby przekraczać kolejne granice. Na żywo w radiu można mówić to, co ślina na język przyniesie,a  gdy jeszcze wszyscy wokół biją brawo... - tłumaczy.Teraz okazało się, że Figurski nie wiedział, że ostateczna okładka będzie wyglądała tak, a nie inaczej. Na Facebooku skomentował zdjęcie i jednocześnie przeprosił Wojewódzkiego. Oczywiście w swoim stylu:

W kwestii dzisiejszej okładki Wprost: Wygląda na to, że pan redaktor naczelny ma jakieś niezałatwione sprawy, które ku mojemu zdumieniu postanowił sobie za moim pośrednictwem załatwić. Bardzo to infantylne, podobnie zresztą jak pozostały całokształt twórczości. Kuba: Sorry. Sam wiesz najlepiej jaki mamy klimat – napisał.Wyniknie z tego większa afera?

Zobacz: Gorzkie słowa Figurskiego po okładce Moro. Wspierają go Korwin i Szulim

Michał Figurski z Odetą Moro na salonach:

Wywiad z Michałem Figurskim we Wprost
ONS
Newsy
Mocny wywiad Michała Figurskiego we "Wprost": o Wojewódzkim, byłej żonie i... wojnie
Dziennikarz rozlicza się z przeszłością

Nie da się ukryć, że na aferach duetu Wojewódzki - Figurski najwięcej stracił ten drugi. Po feralnym żarcie o Ukrainkach rozpętała się prawdziwa medialna nagonka, z której jednak Kuba wyszedł cało. W życiu zawodowym Michała zaś przestało się układać, a do tego wszystkiego doszły problemy w życiu prywatnym. Przypomnijmy: Gorzkie słowa Figurskiego po okładce Moro. Wspierają go Korwin i Szulim Michał Figurski zadebiutował niedawno w roli poważnego prowadzącego program "WidziMiSię" w Polsacie. Być może to nowa praca i doświadczenie z lat poprzednich skłoniła go do walki o swoje dobre imię i lepszy wizerunek. W tym celu Figurski udzielił kilku wywiadów, a teraz znalazł się na okładce najnowszego "Wprost", na której pozuje na tle zdjęcia Kuby Wojewódzkiego, symbolizującego na nim koniec chamstwa w karierze Michała. W rozmowie z tygodnikiem jednak niechętnie mówi o byłym koledze.   Wprost: Nie wymawia pan nazwiska Kuby Wojewódzkiego? Figurski: Wymawiam. Wcześniej kojarzyłem się z chłopaczkiem lizaczkiem, który zapowiada pop przeboje w radiu i ma utlenione włoski. Potem zacząłem prowadzić programy z Kubą. Pracowaliśmy razem 9 lat. To prawie dekada dobrze opłacanej zabawy. Wykonywałem swoją pracę i tyle. A że moim obowiązkiem było bycie radiowym skandalistą, to nim byłem. I wszystkim bardzo się podobało. Balansowałem na krawędzi, z której w końcu spadłem. To musiało się tak skończyć. Ogólny poklask motywuje, by coraz wyżej stawać na paluszkach, żeby przekraczać kolejne granice. Na żywo w radiu można mówić to, co ślina na język przyniesie,a  gdy jeszcze wszyscy wokół biją brawo... - tłumaczy. Figurski, choć prowokowany przez dziennikarkę, nie chciał wgłębiać się też w temat kompromitującego wywiadu Odety Moro , w którym nazwała się "kelnerką na bankiecie życia" Michała. Rozwiedliśmy się...

Michał Figurski stracił pracę
ONS
Newsy
Michał Figurski oficjalnie został BEZROBOTNYM. Stracił ostatnią pracę
Za co będzie teraz kupował sushi?

Życie Michała Figurskiego jeszcze do niedawna była sielanką, prezenter pozwalał sobie na jedzenie w najdroższych restauracjach oraz nie szczędził pieniędzy na wszelkiego rodzaju luksuwy. Wszystko zmieniło się w 2012 roku kiedy wraz z Kubą Wojewódzkim pozwolił sobie na kilka niewybrednych żartów pod adresem Ukrainek po meczu Ukrainy z Anglią . Sprawa była na tyle poważna, że od razu zainteresowało się nią Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy. Przypomnijmy: Wstyd! Wojewódzki i Figurski żartują z Ukrainek Figurski stracił posadę w radiu, odsunęli się od niego przyjaciele a jego małżeństwo z Odetą Moro-Figurską odeszło do lamusa. Wszyscy byli przekonani, że jego szanse na karierę w show-biznesie są spalone. Nic bardziej mylnego. Kilka miesięcy po głośnej aferze Michał został dyrektorem programowym stacji Rebel.tv, a następnie zaczął kierować wszystkimi stacjami spółki . To za jego kadencji stacje zmieniały format i graną muzykę. Zobacz: Odeta Moro-Figurska opowiada o kulisach rozwodu z Michałem Wygląda jednak na to, że Michał znowu będzie musiał porzucić wysoki standard życia - jak podaje Press.pl z końcem lutego zakończył współpracę ze spółką 4fun Media SA w której pełnił funkcję dyrektora programowego. Mówiąc krótko, Figurski został bezrobotnym. Rozstaliśmy się za porozumieniem stron - mówi Ewa Czekała, prezes 4fun Media. Szczegóły rozstania nie są znane. Figurski po raz kolejny zmuszony jest szukać pracy, ciekawe kto przygarnie go tym razem? Na pomoc Kuby Wojewódzkiego raczej nie ma co liczyć... Zobacz: "Zostawiam ludzi, z którymi pracuję" Była żona Figurskiego w wiosennych barwach:

Michał Figurski i Odeta Moro-Figurska
ONS
Newsy
Figurscy - Życie po życiu
Afera z Ukrainkami i sushi? To już przeszłość! Michał Figurski i Odeta Moro-Figurska obchodzą 10. rocznicę ślubu pod hasłem: „Oto pierwszy rok w naszym nowym życiu”. A jaki mają plan na siebie?

Rodzina Figurskich nie jadała śniadań w komplecie od siedmiu lat. Dziewięcioletnia córka Sonia wciąż nie może się nadziwić, że tata jest codziennie rano w domu. Odeta Moro-Figurska (34) nie musi się już spieszyć. Może też obejść się bez pudru i szpilek, w których tak dobrze wygląda kobieta na wizji. Teraz na spotkania w mieście jeździ motocyklem, ubrana w kombinezon i ciężkie buty. – Zawsze inwestowałam w przeżycia, a nie w ciuchy. Nie mam w szafie nawet jednej pary od Louboutina – mówi „Party” Odeta. A jej mąż, Michał Figurski (39), wieczorem wychodzi na próby swojej punkowej kapeli Zombie Rebel. Wrócił do grania, w planach ma wydanie płyty. Kłopoty? O nich przypomina mu tylko Internet. Każdy jego ruch, każde słowo są szeroko komentowane. Nazwisko Figurski ma dziś fenomenalną „klikalność” w sieci. Ostatnim hitem stała się wypowiedź na temat… sushi.   Afera o rybę W połowie września „Gazeta Wyborcza” opublikowała wywiad z Michałem Figurskim. Pytany o to, jak mu się żyje po utracie pracy, dziennikarz odpowiedział: „Siadamy z Odetą, liczymy, na czym oszczędzić, co jest zbędne. Wiesz, przestajesz chodzić co tydzień na sushi, kupować w drogich sklepach. Zauważam też, ile kosztuje benzyna”. Autoironiczne wyznanie celebryty, który zderza się z prozą życia, wywołało u rzeszy czytelników niesmak i oburzenie. Na Facebooku pojawiła się nawet prześmiewcza grupa „Tydzień bez sushi – gest solidarności z Michałem Figurskim”, którą w kilka dni polubiło ponad siedem tysięcy osób. Dziennikarzowi dostało się od publicystów, blogerów, a nawet medioznawców. Co ich tak oburzyło? Przecież kochamy celebrytów za to, że mają fajniejsze od nas życie. Gdy Michał Figurski był na topie, jego porsche i wypady...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner