Michał Figurski skończył 43 lata! Dziennikarz swoją karierę rozpoczynał na początku lat 90-tych, więc z mediami związany jest już od ponad 20 lat! Jak Michał Figurski zmienił się w tym czasie? Zobaczcie Oś czasu Party.pl!

 

Michał Figurski świętuje urodziny tego samego dnia, co Andrzej Duda! Andrzej Duda kończy dziś 44 lata. Różni ich zaledwie rok! :)

 

Michał Figurski jest synem dyplomaty, Zbigniewa Figurskiego. Przyszły dziennikarz urodził się w Moskwie, a następonie mieszkał również w Libanie, gdzie ukończył amerykańską szkołę średnią. Swoją przygodę z mediami rozpoczął w 1993 roku Rozgłośni Harcerskiej. Następnie pracował również w Radiu Zet, Radiu Kolor, RMF FM. Razem z Kubą Wojewódzkim prowadził "Antylistę" w Radiu94. W latach 2008-2012 prowadził z Kubą Wojewódzkim audycję "Poranny WF" oraz „Śniadanie Mistrzów" w Esce Rock, co zakończyło się skandalem i ingerencją Rady Etyki Mediów. Pracował również jako producent telewizyjny w TVP4. Prywatnie związany był z Odetą Moro-Figurską, z którą rozwiódł się w 2014 roku. Para ma córkę Sonię. Michał Figurski we wrześniu 2015 roku doznał wylewu krwi do mózgu. Obecnie dziennikarz wraca do zdrowia. Planuje również powrót do pracy w mediach.

 

Zobacz też: Figurski rozstał się z dziewczyną... a Wojewódzki go wyśmiewa: "Zostawiła sparaliżowanego dziennikarza".

 

Michał Figurski skończył 43 lata.

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

Kontrowersyjny dziennikarz karierę zaczynał w radiu.

ALLONS_1085688.jpg