Met Gala, czyli "modowe Oscary", to najważniejsze modowe wydarzenie na świecie. Odbywająca się w The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku charytatywna gala (na rzecz Instytutu Kostiumu) w tym roku przyciągnęła plejadę gwiazd, które jako pierwsze mogły zobaczyć wystawę "Sleeping Beauties: Reawakening Fashion", poświęconą technologii i jej wpływowi na modę. Obowiązującym dress code'm na imprezie, której od 1995 roku gospodynią jest redaktor naczelna amerykańskiej wersji "Vogue'a", Anna Wintour, był "The Garden of Time" - "Ogród czasu". Jak zinterpretowały go dwie największe latynoskie gwiazdy na świecie - Shakira oraz Jennifer Lopez?

Reklama

Debiut Shakiry na Met Gali 2024

Choć ciężko w to uwierzyć, to dopiero w tym roku Shakira zaliczyła swój "pierwszy raz" na Met Gali! Artystka w jednym z wywiadów przyznała, że otrzymywała zaproszenia na wcześniejsze edycje tej imprezy, ale nigdy nie mogła w nich wziąć udziału. Teraz się udało i o jej kreacji mówią dziś wszyscy. Shakira, która promuje swój nowy album "Las Mujeres Ya No Lloran”, postawiła na spektakularną suknię projektu Carolina Herrera!

Jennifer Lopez na Met Gali 2024

Stałą bywalczynią Met Gali jest oczywiście Jennifer Lopez! W tym roku artystka otrzymała zadanie specjalne - znalazła się w gronie współprowadzących Met Galę 2024 (a obok niej Anna Wintour, Bad Bunny, Chris Hemsworth oraz Zendaya). Na schodach The Metropolitan Museum of Art J.Lo zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji z domu modu Schiaparelli.

Reklama

Zobaczcie fotki z imprezy!

Reklama
Reklama
Reklama