Szczegóły spotkania Agaty Dudy i Melanii Trump Agata Duda wygląda jak Melania Trump Agata Duda i Melania Trump w różowym garniturze Agata Duda i Melania Trump w czerwonej sukience Agata Duda i Melania Trump w białym garniturze
Szczegóły spotkania Agaty Dudy i Melanii Trump
Szczegóły spotkania Agaty Dudy i Melanii Trump
1/6
Szczegóły spotkania Agaty Dudy i Melanii Trump
Szczegóły spotkania Agaty Dudy i Melanii Trump

Już dziś rozpocznie się wizyta pary prezydenckiej USA w Polsce! Donald Trump z żoną Melanią do Warszawy przylecą w środę 5 lipca ok. 22.30. Do spotkania Pierwszych Dam dojdzie jednak dopiero w czwartek z rana. Na początku Agata i Melania spotkają się na porannej kawie w Belwederze. Co będzie dalej? Znamy szczegóły ich spotkania.

Zobacz także: Donald i Melania Trumpowie w Warszawie. Poznajcie nieznane szczegóły tej wizyty

Spotkanie Agaty Dudy i Melanii Trump w Warszawie

Wszyscy zastanawiają się, w jakim języku będą porozumiewać się Pierwsze Damy. Według oficjalnego protokołu muszą posługiwać się językiem ojczystym. Jednak wszyscy wiedzą, że zarówno Agata Duda jak i Melania Trump świetnie znają język niemiecki (żona Andrzeja Dudy z wykształcenia jest germanistką, z kolei żona Trumpa zna aż 5 języków). 

Jak podaje Super Express, po porannej kawie i śniadaniu, panie wyruszą do Centrum Nauki Kopernik, by tam poprowadzić warsztaty z dziećmi. Pod znakiem zapytania stoi ich wizyta w stołecznym szpitalu im. ks. Anny Mazowieckiej. 

Czy czeka nas pojedynek na kreacje? Choć Pierwsze Damy już nie raz wyglądały podobnie, ich styl jednak znacznie się różni:

Raczej nie powinny rywalizować ze sobą na dodatki i kreacje, choć wydaje mi się, że pewnie nasi styliści będą się starać, żeby Agata Duda nie wypadła zbyt blado przy Melanii Trump - mówi Bartosz Czupryk, specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego w Super Expressie. 

Czekacie na wizytę pary prezydenckiej USA w Polsce?

Zobacz także: Gdzie spotkasz Trumpów? Jaki mają plan wizyty? Które ulice będą zamknięte? Poznaj SZCZEGÓŁY!

2/6
Agata Duda wygląda jak Melania Trump
Ons / East News
3/6
Agata Duda i Melania Trump w różowym garniturze
Ons / East News
4/6
Agata Duda i Melania Trump w czerwonej sukience
5/6
Agata Duda i Melania Trump w białym garniturze
Ons / East News
6/6
Agata Duda i Melania Trump w białej koronce