Thomas Markle i Meghan Markle
East News
1/4
Thomas Markle i Meghan Markle
East News

 

Dawniej Meghan Markle utrzymywała z ojcem regularne kontakty. Dzwoniła, sms-owała, a gdy zbliżały się Święta Bożego Narodzenia lub Walentynki, Meghan wysyłała Thomasowi Markle życzenia pocztą. Do koperty niejednokrotnie dołączała pieniądze, a w listach pisała ponoć, jak bardzo kocha ojca i za co mu dziękuję... W te święta Thomas Markle nie może liczyć na spotkanie z córką.

Ale czy Meghan do niego zadzwoni lub chociaż wyślę kartkę?

Zobacz też: Meghan Markle nie jest lubiana w Pałacu... Pracownicy wymyślili przezwisko, które na pewno jej się nie spodoba!

2/4
Mat. prasowe

 

Odkąd Meghan Markle dołączyła do Rodziny Królewskiej, nie może znaleźć porozumienia z ojcem. Aktorka ograniczyła kontakt z Thomasem Markle. Księżna Sussex zdenerwowała się po tym, jak Thomas zaczął o niej opowiadać mediom. Ustawki z paparazzi zaowocowały najprawdopodobniej brakiem zaproszenia na ślub. Jednak oficjalnie mówi się, że 74-latek nie brał udziału w uroczystości z powodu wizyty w szpitalu. Dawniej w tak trudnych chwilach mógł liczyć na córkę. Dziś wsparcie jest już przeszłością... 

Tatusiu, Zawsze byłeś dla mnie szczodry, dbałeś o mnie i przynosiłeś dużo radości. Kocham Cię na zawsze, Meg - brzmiała jedna z ostatnich kartek Meghan do ojca.

Do listu z życzeniami Meghan potrafiła dołączyć 2 tys. dolarów! Ale czy w tym roku Thomas dostanie taką kartkę?

3/4
East News

 

Jak donosi DailyMail, Meghan nie rozmawiała z ojcem już od 8 miesięcy! Odmawia również odpowiedzenia na wiadomości sms-owe od niego, a także listy. Książę Harry miał również nigdy nie poznać swojego teścia. Jednak Thomas Markle się nie poddaje i wie, że kiedyś to nastąpi... 

Kocham Cię bardzo mocno. Chciałbym cię usłyszeć. Jeśli są jakieś problemy między nami, to mam nadzieję, że wspólnie możemy nad nimi popracować. Bo w końcu - jesteśmy rodziną - apeluje Thomas Markle za pośrednictwem dziennikarza.

I dodaje, że w tym roku najprawdopodobniej nie otrzyma już świątecznej kartki... 

4/4
Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
INSTAGRAM

 

Żona księcia Harry'ego lada moment na świecie przywita swoje pierwsze dziecko. Thomas Markle bardzo marzy, by zobaczyć wnuka, jednak nie wie czy będzie mu to dane... 

Ona zawsze lubiła mieć wszystko pod kontrolą. Zawsze wszystkim zarządzała - wyznał DailyMail Thomas. 

Czy Meghan w najbliższym czasie zarządzi spotkanie z ojcem? Thomas bardzo by chciał, jednak wie, że takie spotkanie z pewnością byłby świątecznym cudem.