Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego

Drobny szczegół zdradził plany królowej Elżbiety wobec Meghan i Harry'ego! Też to dostrzegliście?

Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego

Królowa Elżbieta II po spotkaniu najbliższej rodziny w sprawie Harry'ego wydała oświadczenie, w którym zaakceptowała decyzję wnuka i Meghan, jest jedno ale...

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej w pełnym wymiarze, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie bardziej niezależnego życia i jednocześnie pozostawania ważną częścią mojej rodziny. - czytamy w oświadczeniu. 

Jednak forma oświadczenia odbiega od tych, które zazwyczaj są formułowane w Pałacu Buckingham. Jest mniej oficjalne, a królowa występuje w nim bardziej w roli babci niż surowej monarchini. Co prawda monarchini  dała jeszcze Harry'emu czas na podjęcie ostatecznej decyzji, ale fakt, że Meghan już teraz jest z synem w Kanadzie, oznacza, że nie zamierzają zmieniać zdania. Być może księżna obawiała się, że królowa zatrzyma ich w Wielkiej Brytanii, dlatego już wcześniej wyjechała z dzieckiem za granicę!

Czy królowa pozwoli Meghan i Harry'emu zatrzymać królewskie tytuły?

Tymczasem trwają ostateczne ustalenia dotyczące kwestii finansowych i dalszej formy, w jakiej Meghan i Harry mieliby reprezentować rodzinę królewską. W oświadczeniu królowa wprost napisała, że jej wnuk z żoną nie chcą być zależni od finansów rodziny królewskiej i pisała o nich bezpośrednio po imieniu.

Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii

To właśnie brak użycia przez królową oficjalnych tytułów Meghan i Harry'ego zwrócił uwagę brytyjskich mediów. "Mail Online" spekuluje, że tym samym Elżbieta II zdradziła, że owszem, pozwoli im na normalne życie, ale bez tytułów królewskich. 

Warto pamiętać, że książę Sussex miał aż 150 patronatów i teraz ktoś musi przejąc jego obowiązki. Również dlatego został zastosowany okres przejściowy, ponieważ ilość spraw, które skomplikowały się wraz z decyzją Meghan i Harry'ego jest ogromna. Jednak królowa chce je jak najszybciej rozwiązać, aby zakończyć plotki na ten temat!

Królowa Elżbieta II musi odpowiednio zareagować, ale nie chce stracić wnuka.

Książę Harry, Królowa Elżbieta II w różowym
EastNews

Wielu Brytyjczyków oskarża Meghan o odsunięcie Harry'ego od rodziny!

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Już od dłuższego czasu widać, że William i Harry bardzo się od siebie oddalili.

książę William, książę Harry są ze sobą skłóceni
East News

 

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13