Meghan kolczykach Diany Meghan Markle w białej koszuli i czarnych spodniach Meghan Markle w białej koszuli
Meghan kolczykach Diany
East News

Meghan Markle wróciła już z urlopu macierzyńskiego. Archiem Harrisonem, pod nieobecność księżnej, opiekuje się już trzecia opiekunka. W końcu nie od dziś wiadomo, że Meghan stawia przed pracownikami naprawdę duże wymagania. Pierwsze oficjalne wyjście księżnej to premiera kolekcji, którą sama współtworzyła razem z fundacją Smart Works. Organizacja kompleksowo wspiera kobiety w powrocie na rynek prac, w tym szczególną opieką obejmuje samotne matki.

Na prezentacji Meghan wystąpiła w ubraniach z własnej kolekcji, ale to biżuteria, którą założyła zwróciła największą uwagę! Szczególnie kolczyki... Zobaczcie, dlaczego!

1/3
Meghan kolczykach Diany
East News

To księżna Kate jest raczej znana z tego, że swoimi stylizacjami oddaje hołd Dianie. Tym razem jednak Meghan wzięła z niej przykład i na pierwsze wyjście po zakończeniu urlopu macierzyńskiego wybrała kolczyki w kształcie motyla, które należały kiedyś do Diany. Matka Harry'ego miała je na sobie podczas wizyty w Kanadzie w 1986 roku. 

2/3
Meghan Markle w białej koszuli i czarnych spodniach
East News

To nie pierwszy raz, kiedy Meghan zakłada kolczyki w kształcie motyli, należące do Diany. Podczas oficjalnej wizyty w Sydney w zeszłym roku też miała je na sobie. Widać, że wyjątkowo jej się podobają!

3/3
Meghan Markle w białej koszuli
East News

Księżna na premierze kolekcji pojawiła się w klasycznym zestawie, dlatego to właśnie biżuteria była idealnym uzupełnieniem stylizacji i nadała jej charakteru. Koszula Meghan to projekt Misha Nonoo, a spodnie to propozycja marki Jigsaw.

Podoba Wam się najnowsza stylizacja księżnej Sussex?

 

Więcej na temat Meghan Markle