Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle niedługo ogłosi drugą ciążę?! Zaskakujące doniesienia brytyjskiej prasy

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami po raz pierwszy na początku maja. Dokładnie 6 maja urodził się ich synek Archie, który natychmiast podbił ich serca i wywrócił świat do góry nogami. Książęca para nie kryła swojej radości z tego wydarzenia, a książę Harry przyznawał otwarcie, że "rodzicielstwo jest wspaniałe". Meghan Markle natomiast zachwycała się swoim synkiem, mówiąc:

Ma przesłodki temperament, jest naprawdę spokojny. To magiczne, wspaniałe. Mam dwóch najlepszych chłopaków na świecie, więc jestem naprawdę szczęśliwa.

Nie dziwi zatem fakt, że Meghan Markle i książę Harry już myślą o kolejnym dziecku! Według medialnych doniesień księżna jak najszybciej chciałaby być w ciąży. Czy więc możemy spodziewać się, że para niedługo ogłosi radosną nowinę?

Meghan Markle niedługo będzie w ciąży?

Specjalistka od brytyjskiej rodziny królewskiej, Katie Nicholl już wie, że Meghan i Harry chcą powiększyć swoją rodzinę. Książęca para tak spełnia się w nowych rolach, że nie chce zwlekać z decyzją o kolejnym potomku. 

Pragną rodzeństwa dla Archiego, więc możemy być pewni, że Meghan i Harry ogłoszą ciążę w przyszłym roku - powiedziała Katie Nicholl. 

Ale czy na pewno? Położna Nabila Fowles-Gutierrez jest zupełnie innego zdania. Uważa bowiem, że kobieta nie powinna tak szybko zachodzić w kolejną ciążę. Każda świeżo upieczona mama powinna pozwolić swojemu ciału na regenerację, uzupełnienie wszystkich braków w mikroelementach. Jej zdaniem księżna Meghan nie powinna zachodzić w ciążę co najmniej do 2021 roku. 

Większość kobiet planuje ciążę w odstępie dwóch lat, niektóre zachodzą w ciążę przypadkowo, nie planując jej lub ze względów religijnych. To osobisty wybór, jednak lekarze nie polecają go - wyznała położna w rozmowie z Express.co.uk. 

Myślicie, że Meghan Markle faktycznie poczeka z decyzją o kolejnej ciąży, czy może już w przyszłym roku zostanie mamą po raz drugi? 

Meghan i Harry zostali rodzicami 6 maja

Meghan Markle, książę Harry z synem
East News

Para marzy już o kolejnym dziecku

Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09