East News
Otrzymała też wyjątkowy prezent!
1/6
East News

 

Meghan Markle przeżywa teraz najlepszy czas w swoim życiu. Nie dość, że niedawno poślubiła swojego ukochanego, to teraz już niedługo zostanie mamą! Wiosną 2019 roku na świecie pojawi się pierwsze dziecko Meghan i księcia Harry'ego. Ta radosna nowina pojawiła się w mediach w momencie, kiedy zakochani lądowali w Australii, gdzie odbywają swoją pierwszą, oficjalną wizytę razem. Meghan Markle na każdym kroku spotyka się z sympatią tamtejszych mieszkańców. Jednak to, co podarował jej pewien młodzieniec, przeszło jej najśmielsze oczekiwania! 

 

A czy widać brzuszek? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Ciąża Meghan Markle zagrożona?! Pałac Kensington wydał specjalne oświadczenie! 

2/6
East News

 

Meghan Markle z wizytą w Australii

 

Meghan Markle jest ulubienicą tłumów. Zanim stała się księżną Sussex, mogliśmy ją zobaczyć w znanym serialu "Suits". Teraz zawiesiła swoją karierę. Jednak to nie pozbawiło ją fanów. Media uważają, że Meghan Markle jest jedną z najbardziej lubianych osób z rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że ludzie na każdym kroku dają jej to odczuć. Kwiaty, maskotki, a nawet... własnoręcznie wykonany naszyjnik z makaronu! Takie prezenty otrzymuje w Australii Meghan Markle. Ten ostatni podarek pochodzi wprost od małego chłopca, który widocznie upodobał sobie księżną Sussex i postanowił okazać jej swoją sympatię w bardzo uroczy sposób. Meghan Markle niemal od razu założyła nową biżuterię i z dumą nosiła ją na szyi. 

 

 

Wszyscy próbują się także dopatrzeć ciążowego brzuszka u Meghan Markle. Czy już coś widać? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Tak księżna Meghan próbowała ukryć swój ciążowy brzuszek! Zwróciliście na to uwagę?

3/6
East News

 

Podczas spotkania z politykami w Melbourne Meghan Markle miała na sobie granatową sukienkę przygotowaną specjalnie dla niej przez australijską projektantkę Dion Lee. Czujne oko fotografów zauważyło, że kreacja uwydatniła delikatnie zaokrąglony brzuszek księżnej. To naprawdę uroczy widok!

 

Zobacz także: Meghan Markle i Harry po raz pierwszy o ciąży! Czy są gotowi na rodzicielstwo? 

4/6
East News

 

Meghan Markle czuje się na tyle dobrze, że nie rezygnuje ze szpilek. Pewnie z biegiem czasu to się nieco zmieni, ale na razie żona księcia Harry'ego wykorzystuje każdą okazję, aby założyć swoje ulubione buty!

5/6
East News

 

Meghan Markle i książę Harry wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Humory im dopisują :)

 

Zobacz także: Niesamowita reakcja księżnej Kate na ciążę Meghan Markle! Tego się nie spodziewaliśmy

6/6
East News

 

Jak myślicie, czy Meghan urodzi chłopca czy dziewczynkę? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Meghan Markle