Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle urodziła… bliźnięta?! Nie zgadniecie, kto tak twierdzi!

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle urodziła swoje pierwsze dziecko - na taki komunikat czekają nie tylko Brytyjczycy, ale i miłośnicy rodziny królewskiej na całym świecie. Od połowy marca żona księcia Harry'ego jest na urlopie macierzyńskim, nie pojawiła się na uroczystej rodzinnej mszy wielkanocnej, a do Anglii przyleciała jej mama, która miała być obecna przy porodzie. Wszystkie znaki na Ziemi i niebie mówią więc, że Meghan Markle mogła już urodzić lub poród zbliża się wielkimi krokami.

Jakby tego było mało, pojawiły się teraz nowe zaskakujące spekulacje, dotyczące porodu Meghan.

Meghan Markle urodzi bliźnięta?!

Nie da się ukryć, że na poród pierwszego dziecka Meghan i Harrego najbardziej czekają Brytyjczycy. Nie potrafią jednak cierpliwie czekać na oficjalne informacje i próbują wywróżyć cokolwiek na ten temat, nawet ze... szparagów! Ostatnio w popularnym programie śniadaniowym "This Morning" pojawiła się Jemima Packington z Bath, która wróżyła z 20 sztuk świeżych szparagów. 

Według nietypowej wróżki, która rzucała szparagami na srebrną tacę, Meghan Markle urodzi pod koniec kwietnia i do tego.... bliźnięta! Trzeba przyznać, że to nie pierwsza tego typu informacja, już jakiś czas temu plotkowano, że księżna spodziewa się narodzin dwójki dzieci, o czym miał świadczyć jej ogromny brzuszek na dość wczesnym etapie ciąży. 

Myślicie, że szparagowa wróżka ma rację? 

Meghan Markle i książę Harry niedługo zostaną rodzicami

Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

Czy Meghan i Harry powitają na świecie bliźnięta?

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23