Reklama

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Nie da się ukryć, że wiadomość o ciąży księżnej wzbudziła ogromne emocje na całym świecie. I do tej pory budzi! Wszyscy zastanawiają się, czy księżna urodzi córeczkę czy synka, a także kiedy to się stanie. Niektórzy podejrzewają, że Meghan jest w ciąży z bliźniakami, bo ma już ogromny brzuszek. Teraz jednak księżna sama wyjawiła wszystkie swoje ciężarne sekrety!

Zobacz: Meghan z ogromnym brzuszkiem w czerwonym płaszczu za ponad 5 tys. zł! Za to sukienka jest teraz w bardzo okazyjnej cenie

Meghan Markle wyjawiła termin porodu i płeć dziecka

Meghan Markle zjawiła się w Birkenhead, gdzie spotkała się z tłumem Brytyjczyków. Księżna chętnie witała się z nimi, pozdrawiała ich, a także odpowiadała na pytania. Nie zabrakło oczywiście tych o ciążę. "Hello Magazine" informuje, że 9-letnia Kitty Dudley podeszła do Meghan i spytała wprost, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Odpowiedź Meghan zaskakuje!

Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka

Jednak co ciekawe, sama zaczęła pytać Brytyjczyków, jak powinna nazwać córkę! Jeden z chłopców odpowiedział "Amy".

To naprawdę ładne imię. Podoba mi się. Będę musiała to przemyśleć - powiedziała Meghan.

Jakby tego było mało, księżna zdradziła termin porodu! Wyznała, że jest w 6. miesiącu ciąży, a poród przewidziany jest na koniec kwietnia lub początek maja!

Przeczytaj: Meghan nie była zaproszona na urodziny Kate! Ich relacje są aż tak złe?!

Zobacz: Trzecia osoba REZYGNUJE z pracy u boku Meghan Markle! Powód? Zaskakujący!

Tak wyglądała rozmowa Meghan z dziećmi:

Meghan Markle jest w 6. miesiącu ciąży

East News

Księżna zasugerowała, że urodzi córeczkę!

Reklama

East News

Reklama
Reklama
Reklama