Meghan Markle w czerwonym płaszczu
East News
1/5
Meghan Markle w czerwonym płaszczu i fioletowej sukience
East News

 

Meghan i Harry po raz pierwszy w tym roku pojawili się na oficjalnej wizycie. Ich wybór padł na Birkenhead. Księżna znana ze swoich doskonałych stylizacji, tym razem też robiła wrażenie. Elegancki zestaw prezentował się doskonale, a sukienka podkreśliła ciążowy brzuszek księżnej. W końcu Meghan jest już w szóstym miesiącu i kreacje muszą być odpowiednio dobrane, by wyglądały dobrze. Na szczególną uwagę zasługują też wysokie szpilki. Jak widać księżna nie ma problemu z chodzeniem w wysokich butach.

Zobaczcie, jak prezentuje się Księżna Sussex w czerwonym płaszczu. Znamy jego cenę, co więcej sukienka Meghan jest teraz na wyprzedaży i kosztuje tyle, co modele dostępne w sieciówkach! Zajrzyjcie do galerii!

 

 

Zobacz: Meghan nie była zaproszona na urodziny Kate! Ich relacje są aż tak złe?!

2/5
Meghan Markle w czerwonym płaszczu
East News

 

Czerwony płaszcz, który ma na sobie księżna Meghan to projekt kanadyjskiej marki Sentaler i kosztuje 5 221 zł. Wyraźnie widać, że księżna często korzysta w swoich stylizacjach z  ubrań i dodatków kanadyjskich marek. Podkreśla w ten sposób swoje korzenie, a zakładając ich ubrania promuje te marki na całym świecie. 

Zobacz: Jakich kosmetyków używa Meghan Markle?

3/5
Meghan Markle w czerwonym płaszczu
East News

 

Na uwagę zasługuje też sukienka księżnej Meghan. Fioletowy model z rozcięciami to projekt marki Babaton Aritzia i na wyprzedaży można go kupić już za 210 zł. Kolejne rozmiary znikają ze sklepu internetowego. Tak atrakcyjna cena zachęciła do zakupów fanki stylu księżnej Sussex!

Uzupełnieniem zestawu jest torebka od Gabrieli Hearts, która kosztuje ponad 5 tys. zł. Ten model jest przez księżną uwielbiany i często wybiera ją różnego rodzaju stylizacji. Po raz pierwszy Meghan pojawiła się z tą torebką podczas świąt w  2017 roku. 

Zobaczcie, jak prezentował się brzuszek księżnej w fioletowej sukience...

4/5
Meghan Markle w czerwonym płaszczu
East News

 

Księżna wyglądała uroczo w tej stylizacji, co prawda to połączenie kolorystyczne jest dosyć trudne, ale w wydaniu księżnej prezentuje się idealnie. Warto przypomnieć, że zestawienie fioletu i czerwieni uwielbiała księżna Diana. Być może Meghan celowo wybrała ten zestaw. W końcu księżna Kate stale nawiązuje swoimi stylizacjami do ubrań matki Williama i Harry'ego.

Na uwagę zasługują też czerwone szpilki. Na początku ciąży Meghan często zmieniała po oficjalnych wizytach wysokie obcasy na wygodne baleriny. Widocznie teraz chodzenie w szpilkach nie sprawia jej już problemu!

5/5
Babaton Aritzia cena 210 zł
Mat. prasowe

 

Sukienka Meghan Markle jest marki Babaton Aritzia i kosztuje teraz na wyprzedaży 210 zł.

Więcej na temat Meghan Markle