Księżna Diana nowy serwis Meghan Markle, księżna Diana z tiarą Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
Meghan Markle ma dość

Dokładnie 31 sierpnia miną 22 lata od śmierci księżnej Diany. Matka Harry'ego i Williama zginęła w wypadku samochodowym uciekając przed paparazzi w Paryżu we Francji. Choć księżnej udzielono pierwszej pomocy, to obrażenia wewnętrze były tak rozległe, że nie udało się jej uratować. Wiadomość o śmierci królowej ludzkich serc wstrząsnęła całym światem. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej do dziś nie wierzą, że to był wypadek i doszukują się różnych teorii spiskowych.

Okazuje się, że księżna Meghan jeszcze nigdy nie odwiedziła grobu matki swojego męża. Ma zrobić to dopiero niedługo. W podróż chce zabrać swojego synka, 3-miesięcznego Archiego. Kiedy to nastąpi?

 

1/3
Księżna Diana nowy serwis
eastnews

Pomimo trudnych relacji z księciem Karolem, księżna Diana była kochana przez Brytyjczyków! Fani na całym świecie byli wdzięczni za jej zaangażowanie w pomoc charytatywną i nazywali ją królową ludzkich serc. Diana po śmierci stała się legendą, której miliony osób chciałoby złożyć kwiaty na grobie. Niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ jej grób mieści się w wiejskiej, prywatnej posiadłości Althorp.

Zobacz także: Nie chciała mieszkać w Pałacu... Szokujące słowa księżnej Diany

 

2/3
Meghan Markle, księżna Diana z tiarą
EastNews

Jak informuje "Daily Mail" księżna Meghan, która od roku jest żoną księcia Harry'ego jeszcze nigdy nie odwiedziła grobu Diany! Nie wiadomo, czym było to spowodowane. Tym bardziej, że Harry i jego brat, William odwiedzają miejsce pochówku co najmniej dwa razy w roku - w jej urodziny 1 lipca i w rocznicę śmierci, 31 sierpnia. Podobno teraz, gdy Meghan Markle jest już żoną księcia Harry'ego i matką jego dziecka po raz pierwszy zostanie zabrana do Althorp. Aktorka uda się tam dokładnie za tydzień w kolejną rocznicę śmierci Diany. Tylko czemu dopiero teraz?

- Harry chce, żeby Meghan zobaczyła miejsce spoczynku jego matki - mówi informator Daily Mail.

3/3
Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle chce odwiedzić grób księżnej Diany ze swoim synkiem, Archim. Książę wielokrotnie powtarzał, że żałuje, że Meghan nigdy nie mogła poznać jego mamy. Jak myślcie, czy Diana i Meghan znalazłyby wspólny język?

 

Więcej na temat Księżna Diana Meghan Markle