Księżna Diana nowy serwis Księżna Diana nowy serwis, książę karol Księżna Diana nowy serwis Księżna Diana nowy serwis
Księżna Diana nowy serwis, książę karol
eastnews

Jak naprawdę wygląda życie w Pałacu Buckingham? To pytanie nieustannie zadają sobie fani rodziny królewskiej. Od lat spekuluje się o surowych zasadach wewnątrz. Podobno za wielkimi murami codziennie rozgrywają się większe lub mniejsze dramaty. Nie jest również tajemnicą, że rygorystycznego protokołu nie rozumiała matka księcia Harry'ego i księcia Williama. To właśnie przez niego, jak i nieodwzajemnioną miłość księcia Karola do niej, Diana rozwiodła się z następcą tronu.

Jednak tuż przed odejściem królowej ludzkich serc, zdradziła ona jak wyglądało życie w rodzinie królewskiej! Kilka dni temu jedna z zagranicznych stacji wyemitowała dotąd niepublikowany materiał o Dianie. Co w nim zdradziła księżna? 

Zobacz także: Na jaw wyszła treść tajemniczego listu! Królowa Elżbieta dostała go po śmierci księżnej Diany

1/4
Księżna Diana nowy serwis
eastnews

Zanim księżna Diana rozwiodła się Karolem w 1996 roku zaprosiła do Pałacu Kensington dziennikarza Jeremy'ego Paxmana. Według materiału opublikowanego w stacji Chanel 5, królowa ludzkich serc wyjawiła prawdę na temat mieszkania w Pałacu. Plotki o trudnym życiu w środku wcale nie były mrzonkami. W Pałacu wiało chłodem, głównie z powodu atmosfery.

2/4
Księżna Diana nowy serwis, książę karol
eastnews

Dziennikarz opowiedział o spacerze z księżną Dianą po Pałacu i lunchu, jaki miał przyjemność zjeść u jej boku. Podczas zwiedzania posiadłości Paxman powiedział:

Jakie to dziwne miejsce. Jest tu tak cicho, chociaż obok znajduje się Kensington High Street. Przypomina trochę więzienie - wyznał. 

3/4
Księżna Diana nowy serwis
eastnews

Na co księżna odpowiedziała:

To nie więzienie, Jeremy. Przypomina raczej przepłaconą wersję Coronation Street*. Zobacz, jak drżą wszystkie te zasłony. Kto chciałby należeć do rodziny królewskiej?  - wyznała.

*Coronation Street to brytyjska opera mydlana, która jest emitowana nieprzerwanie od 1960 roku. 

4/4
Księżna Diana nowy serwis
eastnews

Czy księżna Diana mogła faktycznie wypowiedzieć takie słowa? 

Zobacz także: Grafolodzy zbadali pismo Meghan Markle. Wnioski nie są jednoznaczne...

Więcej na temat Księżna Diana